Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Muud võimalused


AITA BORIS LEHTLAANEL HAIGEID LAPSI AIDATA!

Laulja Boris Lehtlaan andis 2007. aastal välja CD-plaadi "Nostalgia", kus kõlavad kuuekümnendate ja seitsmekümnendate unustamatud meloodiad. Boris Lehtlaanel oli kindel kavatsus kinkida plaadimüügist saadav tulu Tallinna Lastehaigla Toetusfondile.Ta soovis nii toetada ravimite ja üha paremaks muutuva aparatuuri ostu.
Tänaseks on 2000 plaati müüdud ja raha Toetusfondile üle kantud.
Mõned plaadid on meil siiski veel alles! Tee rõõmu iseendale, vanematele ja vanavanematele, ostes topeltkingituse, mis toob kasu ka haigetele lastele!
Plaate hinnaga 6 €/tk on võimalik osta Lastehaigla Toetusfondist:

(Riina, tel. 6977132, e-mail: riina@toetusfond.ee).

Kuula plaadilt lugu:

Osta BioxeLle tooteiD!

Iga Bioxelle toote ostuga toetad Tallinna Lastehaigla Toetusfondi sügavalt enneaegsetele vastsündinutele hädavajalike aparaatide ostu.

Loe lähemalt siit!


OSTA VON BAERI TOOTEID!

Iga Von Baeri nahktoote ostuga rahastad Tallinna Lastehaigla intensiivse vähiravi keskkonda. Von Baer on Tallinnas loodud Eesti bränd, mis tegeleb premium nahktoodete valmistamisega.

Loe lähemalt siit!


Osale Eesti Koolitus- ja konverentsikeskuse koolitusel või konverentsil!

Iga konverentsil või koolitusel osaleja eest tehakse annetus Tallinna Lastehaiglas viibivate laste ravi heaks.

Loe lähemalt siit!energyRain rõõmsama ühiskonna heaks!

EnergyRain OÜ tegevusalaks on põhiliselt Tallinna Sadamas reklaami eksponeerimine ja nutiseadmetele laadimisteenuse pakkumine. Firma algatas kampaania nimega "Rõõmsama ühiskonna heaks", mille abil toetatakse Tallinna Lastehaigla Toetusfondi kindla summaga iga laadimise pealt. EnergyRain OÜ jaoks on väga olulisel kohal ühiskonnale lisaväärtuse pakkumine ja hädasolijate abistamine, mille tõttu soovitakse aidata ka raskustes olevaid lapsi nii palju kui võimalik.

Loe lähemalt siit


Püsiannetus loob kindlama tuleviku!


Marek Vister ja Merilyn Poks
Kui näete kaubanduskeskustes noori, kes sõlmivad püsiannetuslepinguid Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heaks, siis astuge julgelt ligi ja leidke koos sobiv viis toetamaks Eesti suurimas lastehaiglas ravil olevaid lapsi.

Loe lähemalt siit