2022

2022. aasta. Hoolimata kahel eelmisel aastal maailma räsinud koroonapandeemiast ning 2022. aastal alanud sõjast Ukrainas, mis on tugevalt mõjutanud inimeste käekäiku ja sissetulekuid, on Tallinna Lastehaigla Toetusfond säilitanud stabiilsuse. Toetusfondil on jätkuvalt arvestatav hulk püsitoetajaid, kes on fondi jaoks väga olulised, sest nende annetused aitavad tagada kindla sissetuleku, mille abil lastehaigla arengusse panustada.

Märtsis alustas Toetusfond annetuste kogumist Kiievi lastehaigla Ohmatdyt toetuseks. Suve hakul saadeti Kiievi lastehaiglale üle veerand miljoni euro ulatuses meditsiiniseadmeid ja tarvikuid. Lisaks saadeti haiglas olevatele lastele mänguasju ja kaks euroalusetäit maiustusi.

2021. aastal alanud toetuskampaania „Aita võita!“ haruldast haigust tsüstilist fibroosi põdevate laste ravi toetuseks jätkus 2022. aastal. Toetasime kaht teismelist poissi, kes põevad tsüstlist fibroosi. Nad olid esimesed lapsed, kes hakkasid Eestis uudset tsüstilise fibroosi ravi saama.

2022. aasta alguses toimunud ümberehituse käigus muudeti nii lastehaigla traumapunkti kui ka polikliiniku fuajee senist ruumipaigutust. Koostöös ettevõttega Hansab Eesti muudeti järjekorras ootamine laste jaoks põnevamaks. Tavapärastele järjekorranumbritele lisaks trükib järjekorraprinter piletile ka lastepärase pildi. Ootesaalis on nüüdsest ka suur interaktiivne akvaarium. Tegemist on värvilise LED ekraaniga, mis näeb välja nagu akvaarium, kus ujuvad kalad ja teised mereloomad.

Jätkasime annetuste kogumist laste uneuuringute keskuse loomiseks; ostsime diabeedihaigetele lastele insuliinipumpasid ja transmittereid; toimusid iganädalased treeningud ning suvine terviselaager ülekaalulistele lastele; toetasime spastiliste pareeside kompetentsikeskuse loomist ning arstide ja õdede täiendkoolitusi.

Püsiannetus
Ühekordne annetus

Vali või sisesta summa

5€
15€
25€
50€
Isikukood on vajalik, kui soovid annetuse deklareerida.
Kui soovid jääda anonüümseks, võid kõik ülalolevad väljad tühjaks jätta.

Vali või sisesta summa

5€
15€
25€
50€
Isikukood on vajalik, kui soovid annetuse deklareerida.
Kui soovid jääda anonüümseks, võid kõik ülalolevad väljad tühjaks jätta.

Kingi annetus

Võite teha ka annetuse kellegi teise nimel. Sellisel juhul kuvame annetajate nimekirjas Teie poolt sisestatud isikut. Lisaks, kui sisestate tema e-mailiaadressi, saadame talle ka Toetusfondi e-kaardi.