Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Nõukogu

Janek Mäggi
nõukogu esimees
Kommunikatsioonibüroo Powerhouse juhataja

Mul on lapsed. Nad on vajanud abi. Tahan osa sellest, mida olen ise saanud, anda edasi neile, kes seda vajavad. 

Jaagup Kreem
muusik

Lapsepõlvest peale on mind kasvatatud nii - aita ALATI abivajajat! Kaitse ALATI endast nõrgemat! See on vähim, mida teha saad. Iga heateoga muutub maailm paremaks paigaks.

Tiit Kõuhkna
ettevõtja

Suure pere isana ja vanaisana tahan panustada Eesti laste tervishoidu ja läbi selle parandada Eesti demograafilist olukorda, mis hetkel on kriitiline.


Raivo Laus
Advokaadibüroo Laus & Partnerid OÜ juhataja

Hea tegu toob soojust minu hinge ja muudab inimesi minu ümber paremaks. Olen korduvalt elus näinud, kuidas hea tegu toob naeratuse südamesse inimestele, kes seda tegu on tähele pannud. Mina soovin, et inimesed, kes on saanud abi, aitaksid omakorda endast nõrgemaid. Sellega muutub hea tegu kestvaks.

Adik Levin
lastearst

Töö Lastehaiglas on olnud minu elutöö! Toetusfondis kaasalöömine on olnud minule kui pensionärile ainus ja ainulaadne võimalus mitte kaotada seost haiglaga. Olen tänulik Toetusfondile sellise võimaluse eest.

Merike Martinson
SA Tallinna Lastehaigla nõukogu esimees

Toetusfondi asutajana ja pikaaegse heategevuse  eestvedajana, nüüd nõukogu liikmena, soovin jätkuvalt seista nende väärtuste eest, mis olid ja on olnud meie heategevuses kõige tähtsamad s. o. haige lapse tervis ja heaolu.

Silva Tomingas
TEA Kirjasuse AS juhatuse esimees

Lapsed on meie tulevik. Nende tervis, nii füüsiline kui vaimne, peaks olema meie kõigi jaoks prioriteetne. Soovin panustada sellesse nii oma igapäevase tööga kvaliteetse laste- ja koguperekirjanduse väljaandjana kui ka ühiskondliku tegevusega Lastehaigla Toetusfondi nõukogus. Lastehaigla Toetusfond annab mulle ja meile kõigile võimaluse aidata.

Pille Lukin
näitleja

Kui elu on sind hellalt kohelnud, pead märkama ja aitama neid, kes sinu abi vajavad.

Erki Peegel
Peegel&Partnerid OÜ juhatuse esimees

Toetusfondi nõukogus saan Lastehaiglat aidata. Minu panus nõukogus ei kompenseeri kõike seda, mida Lastehaigla on meie pere aidates teinud, kuid südames on ikkagi parem tunne.