Tee annetus

Toeta uue kõnniroboti ostmist
ja aita käimisraskustega
lastel liikuda.

Tee püsiannetus

EY eesti aasta ettevõtja 2017 auhinnagala külalised annetasid 3250€

1986. aastal alustas EY Milwakes USAs Entrepreneur Of The Year ehk Aasta Ettevõtja konkursi korraldamist. Selle eesmärgiks oli tunnustada ettevõtjaid, kes tänu oma leidlikkusele ja sihikindlusele olid üles ehitanud edukaid ning kasvule orienteeritud ettevõtteid. Tänaseks on EY võtnud endale kohustuse tunnustada ettevõtlust 60 erinevas riigis üle maailma.

Kultuurikatlas toimunud galal kuulutati välja EY Eesti Aasta Ettevõtja 2017 laureaadid, kelleks on pakiautomaatide ja robotite tootja Cleveroni ning veebikaubamaja ON24 omanikud ja juhid Arno Kütt ja Peep Kuld. Auhinna andis üle eelmine EY Eesti Aasta Ettevõtja Jevgeni Kabanov.

Ettevõtja Elutööpreemia pälvis Mati Vetevool, kes on kalatööstuse M.V.Wool asutaja ja juhataja. Elutööpreemiaga tõstab EY esile neid teotahtelisi ja inspireerivaid ettevõtjaid, kes on andnud Eesti majanduse arengusse pikaajalise panuse.

EY tegi peokülalistele üleskutse teha annetus Tallinna Lastehaiglasse onko-hematoloogia osakonda loodavate isolatsioonipalatite toetuseks. Annetuste kogusumma oli 3250 eurot.

Suur tänu EY algatuse ja toetuse eest!

Suur tänu lahkele annetajale!

Fotosid ürituselt saate näha siit