Tee annetus

Toeta uue kõnniroboti ostmist
ja aita käimisraskustega
lastel liikuda.

Tee püsiannetus

Algab ukselt-uksele püsiannetuslepingute suveprojekt

1. juulil algas suvine projekt, mille raames käivad rõõmsad ja hakkajad tudengid Eesti erinevates paikades ukselt uksele, et tutvustada Tallinna Lastehaigla Toetusfondi tegevusi ning kutsuda häid inimesi üles sõlmima Toetusfondiga püsiannetuslepinguid. Tõenäoliselt olete varasemalt kohanud neid noori sama eesmärgi nimel tegutsemas Tallinna kaubanduskeskustes asuvates Toetusfondi infoboksides.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi esindajad tunneb ära selle järgi, et neil on kaelas pildiga nimekaardid ja kaasas fondi tutvustavad trükimaterjalid. Tänasest alustavad projektiga: Mihkel Muinasmaa, Karmen Saks, Valdemar Okspuu, Ralf Pütsepp, Jan Müür, Taavi Laandu, Thor Kaspar Marvet, Henri Nael, Bibiana Aarma, Rannar Remmelgas ja Karl Eric Uuetalu.

Esialgu külastatakse kodusid Harju- ja Hiiumaal, kuid suve jooksul on plaanis jõuda ka teistesse maakondadesse. Palume olla noortega sõbralikud ja nad ära kuulata. Oleme tänulikud, kui sõlmite püsiannetuslepingu toetamaks Tallinna Lastehaigla patsiente.