Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Coop Panga kliendid saavad nüüdsest Tallinna Lastehaigla Toetusfondile hõlpsalt annetusi teha

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi kodulehele lisandus võimalus teha ühekordne annetus või sõlmida püsiannetusleping läbi Coop Panga.

„Mitmed Coop Panga kliendid on meie poole pöördunud ja uurinud, kas Toetusfondile oleks võimalik teha annetust läbi Coop Panga,“ ütles Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer. „Sellest nädalast avasime Coop Pangas Tallinna Lastehaigla Toetusfondi konto. Oleme tänulikud, et Coop Pank toetab heategevust ning ei võta Coop Panga eraisikute arvelduspaketi omanikelt annetuste eest pangaülekande teenustasu. Püüame teha annetamise oma toetajate jaoks võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Toetusfondi kodulehel on nüüd viie panga – Swedbank, SEB, LHV, Luminor ning Coop Pank – pangalingid, et inimesed, kes soovivad toetada Tallinna lastehaiglas ravil olevaid lapsi, saaksid seda teha otse oma kodupangast.“

Coop Panga turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristjan Seema ütles, et eestimaine Coop Pank soovib elu edasi viia igas Eestimaa nurgas. „Tunneme suurt rõõmu, et meie klientide hulgas on suure südamega inimesed, kes soovivad head teha ning saame üheskoos kaasa aidata sellele, et Eesti suurimal lastehaiglal oleks olemas kõik vajalik meie lastele parima ravi osutamiseks. Kutsume kõiki üles tegema ülekande või püsiannetuse Tallinna Lastehaigla Toetusfondile,“ sõnas Seema.