Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Erilised annetuskassad teevad heategevuse sama lihtsaks kui toidu tellimise

Novembris avasid McDonald’s restoranid Eestis erilise annetuste süsteemi oma iseteeninduskassades. Restorani külastajad saavad tellida toitu ja teha samal ajal digitaalse annetuse aastaringselt.

„Meile on väga oluline tagada üheskoos restorani külastajatega lastele parem tervis ja tulevik. Seetõttu on meil väga hea meel, et nüüd ei saa meie külalised teha annetusi üksnes iga-aastasel McHappy Day™ kuul, vaid millal iganes nad seda soovivad,“ kommenteeris Premier Restaurant Baltikumi tegevjuht Vladimir Janevski.

Alates 17. novembrist saab iga McDonald’s® restorani külaline teha annetuse ühe nupu vajutusega. Kuna iseteeninduskassad on kõikides restoranides Eestis, siis on võimalik annetusi teha Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

Tänavu kogub McDonald’s® annetusi Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. Annetustega toetatakse haiglat mobiilse röntgenaparaadi soetamisel, mis aitab enneaegselt sündinud laste ravi veelgi tõhusamaks muuta. Restoran on kogunud toetusfondile annetusi ka 2018. ja 2019. aastal, mil kogusummana koguti kokku 52 518 €.

„McDonald’s® Eesti on olnud üks meie suurimaid toetajaid. Seetõttu oleme väga tänulikud restoranile ja nende külalistele, et nad oma panuse ka sel aastal annavad,“ ütles Tallinna Lastehaigla Toetusfondi tegevjuht Inna Kramer. „Mobiilse röntgenaparaadi abil saab intensiivraviarst kohe kindlaks teha, kas kuvöösis oleva enneaegse vastsündinu hingamist toetav toru või veresoones paiknev kanüül on õiges kohas ning kui tegemist on eluohtliku seisundiga, kiiresti reageerida.  Kui laps peaks ennast röntgenipildi tegemise ajal liigutama, võimaldab spetsiaalne tarkvara ikkagi röntgenpilti hinnata,“ lisas Kramer.

„Näeme, et eriti praegusel ajal hindavad inimesed veel enam heategevust ja laste tuleviku toetamist. Sellepärast tahame teha head koos meie kogukonnaga ja inimestega, keda igapäevaselt teenindame. Seega, ärme jäta 2020. aastat vahele ja teeme nii palju head, kui vähegi suudame,“ lisas Janevski.