Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Heategevuskontserdiga koguti projektile "Iga hetk on oluline" 2866 eurot

Tallinna Linnavolikogu ja mitmete riikide Tallinnas asuvate suursaatkondade algatusel toimus 28. septembril Alexela kontserdimajas kontsert „Rahvusvaheline õnnitluskaart EV100“. Heategevusliku kontserdi piletitulu 2866 eurot annetati Tallinna Lastehaigla Toetusfondi projektile „Iga hetk on oluline.“

Tallinna Linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart andis 4. oktoobri linnavolikogu istungil toetustšeki pidulikult üle toetusfondi juhatajale Inna Kramerile ning tänas kontserdi kunstilist juhti Risto Joosti.

„Aitäh kõigile, kes ostsid pileti linnavolikogu ja suursaatkondade heategevuskontserdile. Iga kontserdikülastaja andis sellega oma panuse laste toetuseks. Tänan suursaadikuid ja saatkondi hea koostöö eest sellise esmakordse projekti teostamisel ning kontserdi kunstilist juhti Risto Joosti,“ ütles ürituse algataja Tallinna Linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart. „Tallinna Lastehaigla Toetusfondi „Iga hetk on oluline“ projekti kaudu toetatakse Tallinna Lastehaiglasse sügavalt enneaegsete vastsündinute peredele II astme intensiivraviüksusesse perepalatite loomist ja sisustamist ning meil oli hea meel anda oma panus Eesti perede toetuseks,“ lisas Kõlvart.

„Oleme Tallinna Linnavolikogule ja suursaatkondadele südamest tänulikud selle algatuse eest ning täname kõiki häid inimesi, kes toetasid kontserdipileti ostuga Tallinna Lastehaigla kõige pisemaid patsiente,“ ütles Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer. „Sügavalt enneaegsete vastsündinute kiirele kosumisele aitab kaasa, kui lapse ema ja isa saavad olla kogu aeg oma beebi kõrval perepalatis – nagu ütleb ka meie heategevuskampaania nimi – iga hetk on oluline. Oli suur rõõm näha, et kontsert „Rahvusvaheline õnnitluskaart EV100“ tõi Alexela kontserdimajja kohale saalitäie publikut, kes said nautida ülimalt põnevaid ja mitmepalgelisi esinejaid maailma eri paigust. Igaühe väikesest heateost sai kokku üks suur heategu.“

Heategevuskontsert toimus koostöös Ameerika Ühendriikide, Brasiilia, Iirimaa, Jaapani, Kreeka, Läti, Rumeenia ja Valgevene Suursaatkondadega Eestis.