Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Inchcape Motors Estonia töötajad tegid Lastehaigla patsientidele kingitusi

Tallinna Lastehaigla patsientidel oli täna rõõmu ja põnevust, sest ettevõte Inchcape Motors Estonia tõi haiglasse suure hulga kingitusi, mis sügise alguse puhul erinevates osakondades viibivatele lastele laiali jagati.

Inchcape Motors Estonia tegevjuhi Andres Aguraiuja sõnul on ettevõtte üheks sooviks panustada heategevusse. Igal aastal leitakse mõni toetusprojekt, milles löövad kaasa kõik ettevõtte töötajad ühtse meeskonnana. Tänavu olid kingituste toomise aktsiooni kaasatud ka töötajate pereliikmed. Nii aitasid töötajate lapsed Inchcape’i suvepäevade raames kingitusi pakkida ning valmistasid kingisaajate jaoks ka vahvaid tervituskaarte. Kingipakkides leidus lauamänge, puzzlesid, mänguasju, raamatuid, ning meisterdamisvahendeid erinevas vanuses lastele.

Inchcape Motors Estonia personalijuhi Regiina Martini sõnul väärib suurt tunnustust see töö, mida Lastehaigla töötajad laste heaks teevad. Seetõttu otsustati lisaks laste kingitustele kinkida haigla personalile uus kohvimasin.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Krameri sõnul on rõõmustav see, et Eesti ettevõtted on oma äritegevuse kõrvalt üha enam valmis andma midagi ühiskonnale tagasi. "Inchcape Motors Estonia sügisese pöörpäeva kingitused olid haiglaperele suureks üllatuseks, sest tegelikult ei pea ju kingitusi tegema ainult jõulude ajal. Kõik haiglas olevad lapsed vajavad lohutust ning väike kingitus toob kindlasti naeratuse nende näole. Oleme Inchcape Motors Estoniale südamest tänulikud,“ lausus Kramer.

Suur tänu, Inchcape Motors Estonia OÜ, Tallinn, et panite täna haiglas viibinud laste silmad särama!
Aitäh korralduse eest, Royal Experience'i tiim!