Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Itaalia õhuväerühma liikmed tegid annetuse

Eestis teeninud Itaalia õhuväerühma „Baltic Eagle II“ liikmed tegid annetuse Tallinna Lastehaigla traumapunkti lapsesõbralikumaks muutmise heaks.

Ämari lennubaasis õhuturbemissioonil viibinud Itaalia õhuväe delegatsioon külastas 26. augustil Tallinna Lastehaiglat, kus kohtuti Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Krameri ning Tallinna Lastehaigla juhatuse esimehe Katrin Lutsuga. Itaalia õhuväe esindajad soovisid väljendada oma tänu eestlaste külalislahkuse ja sõbraliku vastuvõtu eest siin oldud aja jooksul ning andsid üle annetuse, mille eesmärgiks on muuta laste viibimine haiglas meeldivamaks.

„Usume, et laste tervisesse ja rahulolusse panustamine on parim investeering, mida saame tuleviku heaks teha ja anname hea meelega omapoolse väikese panuse Toetusfondi kaudu meie väikeste sõprade abistamiseks,” ütles heategevusprojekti algataja Alessandro M.

„Oleme Itaalia õhuväe töötajate algatusest väga liigutatud ja tänulikud,“ lausus Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer. „On hea teada, et Eestil on Itaalias nii head sõbrad, kes aitavad meid mitmel erineval moel. Suur aitäh teile!“