Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Kesklinna valitsus kogus lastehaiglale annetusi

Tallinna Kesklinna vanem andis eile Tallinna Lastehaigla Toetusfondile üle emadepäeval kogutud annetussumma intensiivraviüksuse perepalatite loomiseks.

Kesklinna vanem Vladimir Svet ja tema asetäitja Anu Aus kogusid pühapäevase aktsiooni raames Vabaduse väljakul kokku 600 eurot kampaania „Iga hetk on oluline!“ toetuseks.

„Lastehaigla vastsündinuteosakonna intensiivraviüksusesse satub igal aastal ligi 500 last ning neist umbes neljandik on enneaegsed vastsündinud. Kaasaegne lähenemine laste ravile eeldab terve pere osalemist ning lisaks emale ka isa kaasamist. Lastehaigla toetusfondi kampaania võimaldab luua kogu perele mõeldud ravipalateid, mis lasevad nii emal kui ka isal osaleda lapse ravimise protsessis. Loodame, et meie väike panus aitab seda ellu viia,“ selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Lastehaigla igas intensiivravipalatis on voodikoht lapsele koos vajaliku aparatuuriga (kuvöös, hingamisaparaat, toitmisperfuusorid), ema voodi ja lisavoodi isale ööbimiseks, imetamistool, vaheseina võimalus, duširuum ja WC. Tsentraalmonitooring tagab vastsündinu ööpäevaringse jälgimise. Projekti kogumaksumus on ligi 450 000 eurot. Toetajate leidmisega tehti algust juba ETV heategevussaates „Jõulutunnel“, kus koguti 222 380 eurot annetusi.

„Nüüd tuli appi Kesklinna valitsus eesotsas linnaosavanema Vladimir Svetiga. See ei ole meil esimene koostöö – ka aastavahetusel kutsus Vladimir Svet üles lastehaiglat toetama. Tookord ootasid abi onkoloogiaosakonna patsiendid. 

"Täname Kesklinna valitsust abi eest nende heaks, kes ennast ise aidata ei saa! Üheskoos saame palju head teha,“ ütles Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer.