Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Kirjanik Indrek Koff tõi kingiks lasteraamatuid

Kirjanik Indrek Koff tegi ilusa üllatuse ning tõi lastehaiglasse kingituseks kastitäie endakirjutatud vahvaid lasteraamatuid. „Kui kunagi ühe oma lapsega operatsioonil käisin, nägin kirurgiaosakonnas mänguasjade keskel ka mõningaid raamatuid. Nüüd, kui olen ise päris mitu lasteraamatut kirjutanud, mõtlesin, et hea meelega annetaksin mõned haiglale – võib-olla oleks lastel neist rõõmu?“ uuris kirjanik.

Usume, et lastel, kelle jaoks tunduvad haiglas veedetud päevad pikad ja tüütud, sest tahaks ju ruttu terveks saada ning koju pere ja sõprade juurde, aitavad need toredad raamatud mõnusalt aega sisustada.

Kirjastuse Härra Tee & proua Kohvi välja antud raamatute valikus on „Kooliraamat“, „Ma elan hästi“ „Kirju koer“ „Ilusti“ ja „Koju“ ning ka uhiuus „Palavikulilled,“ mis räägib sellest, kui laps on haige. See raamat on nii verivärske, et ei ole veel isegi raamatukauplustesse müügile jõudnud.

Raamatud rändavad Tallinna Lastehaigla mängutubadesse, kus patsientidel on võimalus neid ajaviiteks lugeda ning nendes olevaid rõõmsaid pilte vaadata.

Suur-suur aitäh selle kingituse eest!