Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Koguperelavastuse „Lotte ja kadunud jõuluvana“ raames teeb Tallinna Lastehaigla Toetusfond koostööd ajakirjaga Pere ja Kodu

27. augustil, Lottemaa tänavuse suvehooaja viimasel päeval olime Lottemaal kohal, et tutvustada Toetusfondi töid ja tegemisi ja koguda annetusi Tallinna Lastehaigla patsientide toetuseks. Toetusfondi projektijuhil Katrinil olid abiks tublid vabatahtlikud Anni, Johanna ja Carolyn.

Pakkusime lastele võimalust voltida paberist punaseid liblikaid – samasuguseid, nagu on Toetusfondi logol. Soovi korral sai lasta punase liblika endale põsele maalida. Tutvustasime lastele Urmeleid – väikesi tegelasi, kes sünnivad siis, kui keegi teeb südamest tuleva heateo. Huvilised said soetada endale raamatu „Urmelid ja 12 heategu“, värvida pilte Urmelite värviraamatus või kleepida endale käele Urmelitega tätoveeringu.

Toetusfondi laua juures käisid külas mitmed Lottemaa tegelased – Lotte, doktor Ave ja paljud teised ning ei puudunud ka jõuluvana, kes sai samuti endale põsele punase liblikamaalingu.

Koguperelavastus „Lotte ja kadunud jõuluvana“ etendub detsembris 2023 ja selle toovad vaatajateni Delfi ning ajakiri Pere ja Kodu. Ühise heategevusprojekti raames toetame abi vajavaid Tallinna Lastehaigla patsiente.

Janno Põldma kirjutatud ning Ain Mäeotsa lavastatud muusikalises etenduses astuvad publiku ette Gerli Padar, Mait Malmsten, Sepo Seeman ja paljud teised tuntud staarid.

Laste poolt armastatud Leiutajateküla tegelased eesotsas koeratüdruk Lottega on oma loomult heategijad, seetõttu on uue Lotte etenduse eel sobiv võimalus juhtida tähelepanu väikestele abivajajatele ning võimalustele neid toetada. Raskeid haigusi põdevad lapsed vajavad alati kogu ühiskonna toetust, sest ükski laps ei tohiks jääda ilma ravita põhjusel, et ravi on liiga kallis.