Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Kohtumine Leiutajateküla heategijatega

Leiutajateküla vahvad elanikud eesotsas koeratüdruk Lottega on oma olemuselt heategijad, nii nagu ka kõik head inimesed, kes toetavad Tallinna Lastehaigla Toetusfondi.

18. oktoobril tutvustati Lotte ja tema sõprade tegemistest pajatavat uhiuut raamatut „Leiutajateküla pulmapidu“ ning räägiti detsembris etenduvast koguperelavastusest „Lotte ja kadunud jõuluvana“.

Meil on hea meel, et Tallinna Lastehaigla Toetusfond saab koos Leiutajateküla tegelastega ning koostöös Delfiga ning ajakirjaga Pere ja Kodu pöörata suuremat tähelepanu heategevusele.

Tallinna Lastehaigla Toetusfond aitab muuhulgas soetada SA Tallinna Lastehaiglale ülimalt vajalikke kaasaegseid meditsiiniseadmeid, mis on ju samuti ühed väga tähtsad ja keerukad leiutised. Loodame, et meie praegused kui ka uued sõbrad leiavad jätkuvalt võimalusi teha Toetusfondi kaudu heategusid ja toetada abi vajavaid lapsi.

Rahva Raamatu kaupluses toimunud raamatuesitlusel olid kohal Lotte (Gerli Padar) ja Roosi (Camilla Miranda Parmas), raamatu autorid Janno Põldma ja Heiki Ernits, lavastaja Ain Mäeots, laulusõnade autor Leelo Tungal ning etenduse kunstnik Iir Hermeliin.