Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

"Koos on kergem" kampaaniaga koguti rekordiline annetussumma

Lastehaiglas käisid külas SELVERi ja Prike AS esindajad, et anda üle heategevuskampaania „Koos on kergem“ käigus kogunenud annetussuma. Kahekümnendat aastat toimunud kampaaniaga kogusid Selveri kauplused üle Eesti toetust oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Kokku annetati „Koos on kergem“ kampaania käigus Eesti haiglate laste- ja sünnitusosakondade toetuseks 130 640 eurot, millest seekordne annetus Tallinna Lastehaigla Toetusfondile on läbi aegade suurim – 80 278 eurot. Suur-suur tänu selle eest!

Tallinna Lastehaigla Toetusfond suunab annetuse ehhokardiograafi ostmiseks. Ehhokardiograaf on seade, millega uuritakse laste südameid kõrgsagedusliku ultraheliga. Sellise uuringumeetodi suurim eelis on mitteinvasiivsus, seetõttu saab teha riskivabalt uuringut kõigile, ka väga väikestele enneaegsetele beebidele.

„Selveri heategevuskampaanial on kahe kümnendi pikkune ajalugu. Nende aastate jooksul oleme Eesti ühiskonna kõige õrnemate ilmakodanike tervet arengut toetanud enam kui 1,3 miljoni euroga. Iga väike, särav silmapaar väärib lootust ja võimalust täisväärtuslikule elule. On au vedada heategevuskampaaniat, millega seisame selle eest, et laste ravi- ja diagnostika Eestis oleks maailma tipptasemel. Heade klientide, Selveri töötajate ja koostööpartnerite abiga täidame seda missiooni ikka edasi,“ ütleb Selveri juht Kristi Lomp.

Selveri kliendid toetasid lapsi iga poeskäiguga ostes šokolaade, helkureid, kasutades SelveEkspressi annetuskoodi või annetades sularaha annetuskastidesse ja kassades asuvatesse topsidesse.
Selveri koostööpartnerid Kalev, Prike, Tartu Mill ja Colgate osalesid kampaanias oma toodetega: Kalevi Legendide sarja šokolaadide, Vittel vee, Tartu Milli ja Colgate’i toodetega, mille ostudelt kogunes raha annetusfondi. Lisaks toetas Selver kampaaniat igalt ostukorvilt omapoolse panusega.

Klientide, koostööpartnerite ja Selveri panusest kogunes kokku 130 640 eurot, mis läheb jagamisele kampaanias osalevate haiglate vahel. Kokku toetatakse üle Eesti 16 haiglat ja haiglate lasteosakonda. Saadud raha eest ostavad haiglad seadmeid, mille jaoks on enim vajadust – voodipesust ja mänguasjadest kuni operatsioonilaudade ning keerulisemate diagnostikaseadmeteni välja.