Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Lasnamäe Põhikool korraldas heategevusliku laada

Lasnamäe Põhikool korraldas 23. septembril heategevusliku laada, mille kogu tulu otsustati annetada Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. Laadakauba müügist kogunes lastehaigla patsientide toetuseks 1175 eurot! Oluline on see, et heategevusliku laada ettevalmistus ja korraldamine iseenesest oli toetuseks ja inspiratsiooniks Lasnamäe Põhikooli hariduslike erivajadustega lastele – laadakülalised tutvusid huviga nende valmistatud esemetega, pöörasid neile tähelepanu, ostsid palju kaupa, mis tegi kokkuvõttes palju rõõmu.

Tänavu tähistab Lasnamäe Põhikool oma 50. sünnipäeva. Sel puhul käivitas kool alates jaanuarist projekti “50 heategu”, mille raames toimus ka seekordne heategevuslik laat.

Müügil olnud laadakauba valmistamist alustasid kooli õpilased ja õpetajad üheskoos juba aprillis. Valikus oli erinevates tehnikates meisterdatud esemeid – mitmesuguseid suveniire ja nipsasju, elegantseid ehteid ja tarbeesemeid, kootud, heegeldatud, õmmeldud ning puidust valmistatud asju.

Suure hulga armsaid pehmeid mänguasju, mis õpilased olid kudunud, tõid Lasnamäe Põhikooli esindajad kingituseks lastehaiglasse. Need on kavas kinkida haigla kõige väiksematele patsientidele ehk enneaegsetele beebidele.

Oleme Lasnamäe Põhikooli perele ülimalt tänulikud sellise imetoreda ürituse korraldamise eest!