Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

"Lastearst kuuleb" teenusepakkuja vahetus

Nõuandetelefon „Lastearst kuuleb“ töötab alates 1995. aastast. Eesti esimene tasuline arstinõuandetelefon asutati Tallinna Lastehaigla Toetusfondi algatusel, käivitamiskulud aitas katta tollane AS Eesti Telefon. Kui esimesel viiel aastal saadi aastas keskmiselt 6630 kõnet, siis hiljem tõusis kõnede hulk aastas üle 10 000 piiri.

Nõuandetelefonile on 27 aasta jooksul vastanud paljud Tallinna Lastehaigla arstid ja ka pensionieas arstid ning kõrgharidusega õed, et anda lapsevanematele nõu, kuidas laste terviseprobleemide puhul õigesti tegutseda ning milliseid ravivõtteid lapse haiguse korral kodus kasutada.

Alates 01.08.2022 muutus „Lastearst kuuleb“ teenuseosutaja. Nüüdsest osutab nõuandetelefoni teenust osaühing Perearsti Nõuandeliin, mis kuulub Confido Healthcare Group OÜ gruppi.

"Lastearst kuuleb" nõuandetelefon töötab jätkuvalt ööpäevaringselt igal nädalapäeval (k.a riigipühad ja nädalavahetused). Tasulisele lühinumbrile 1599 saab helistada kas laua- või mobiiltelefonilt. Kõneminuti hind on 1 €.

Nõuandetelefonile vastavad pikaajalise ning mitmekülgse kogemusega tervishoiutöötajad - nii arstid kui ka õed, kellest mitmed töötavad muuhulgas perearstikeskustes, kiirabis, erakorralise meditsiini osakonnas ja erinevates haiglates üle Eesti.

Fotol on „Lastearst kuuleb“ lastehaigla-poolne viimane tiim (vasakult) Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonna õendusjuht Vera Nikolajeva, dr Tiia Saukas, lastehaigla juhatuse liige, õendusjuht Marina Koroljova, dr Elo Trudnikova, Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja abi Riina Abel, juhataja Inna Kramer ja projektijuht Katrin Vende. Fotolt puudub dr Kaie Pruunsild.

Täname südamest "Lastearst kuuleb" endiseid töötajaid nende pühendunud tegutsemise ja kümnetele tuhandetele peredele osutatud nõu ja abi eest!