Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Lõppes viieteistkümnes heategevuskampaania „Koos on kergem“

Jaanuari- ja veebruarikuu jooksul antakse kuueteistkümnes haiglas üle heategevusprojekti „Koos on kergem“ raames kogutud 110 300 eurot. Viieteistkümnendat aastat korraldatava projekti raames koguvad kõik Selverid heategevuseks raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Haiglaid sai toetada iga poeskäiguga, šokolaadide ostuga ning müntide annetuskasti jätmisega.

Suurim toetussumma, 42 600 eurot läheb Tallinna Lastehaiglale, mille eest on plaanis soetada mobiilne väikse mõõduline ultraheliaparaat, mida kasutatakse arsti vastuvõtul liigeste uuringute teostamiseks. Tartu Ülikooli Kliinikum kasutab kogutud 13 900 eurot, et soetada teraapialaud, liikumislaud ning kaldteega trepp, mida kasutatakse liikumise parandamiseks ning lihaste treenimiseks.  

„Korraldame uhkusega Eesti üht suurimat heategevuskampaaniat,“ rääkis Selveri keti juht Kristi Lomp. „Tahame aidata kaasa sellele, et haiglad saaksid soetada vajalikke instrumente ,“ lisas ta. „Tahan tänada kõiki Selverite töötajaid, meie koostööpartnereid ja kliente koostöö ja panuse eest!“  Sel aastal koguti heade klientide ja koostööpartnerite abiga tervelt 110 300 eurot.  

„Koos on kergem“ heategevusprojekt hõlmas perioodi 14.11.2017– 01.01.2018. Kliendid said head teha iga ostuga, Mesikäpa šokolaadide ostuga ning annetuskasti raha jätmisega. Olulise panuse andsid ka kampaaniapartnerid Kalev mesikäpa toodetega, Prike Gourmante toodetega ja Svensky Sensodyne hambapastaga ning Tartu Mill oma toodetega. Tänavu kasvas annetusraha eelkõige ostude arvu ja šokolaadide müügi toel. Sularaha kasutatakse ostmisel aasta-aastalt aina vähem ning seetõttu tehakse ka annetusi sularahas vähem. Suuremates linnades kogutud summad moodustavad lõviosa meie kampaaniarahast – oleme sularahalistest annetustest seda aasta-aastalt tasandanud nii, et väikesed haiglad ei saaks möödunud aastast väiksemat summat. Alates eelmisest aastast jagame annetusteks kogunenud raha täpselt vastavalt sellele, kuidas antud piirkonnas annetusi kogunes ja oste tehti.  

Kokku toetatakse üle Eesti 16 haiglat ja haiglate lasteosakonda. Aastate jooksul on kogutud toetusi üle poole miljoni euro, mis on läinud haiglate vahel jagamisele. Saadud raha eest ostavad haiglad esemeid, mille jaoks on enim vajadust – voodipesust kuni operatsioonilaudadeni.