Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

McDonald’s heategevuskampaania kogub annetusi lastereanimobiili soetamiseks

Novembris algab McDonald’s restoraniketi iga-aastane heategevuskampaania McHappy Day, mille raames kogutud tulu läheb Tallinna Lastehaigla Toetusfondile täiustatud lastereanimobiili soetamiseks.

Lastereanimobiiliteenistusel on võtmeroll üliraskes seisundis väikestele patsientidele vajaliku abi tagamisel. Viimasel viiel aastal sai Tallinna Lastehaigla reanimobiil haiglatest üle 2000 väljakutse, nende hulgas väljakutsed laste transportimiseks maakonnahaiglatest Tallinnasse ning vastsündinute transport Tallinna sünnitusmajadest Lastehaigla vastsündinute osakonda. Erandjuhtudel, kui lapsed on kriitilises olukorras, abistab lastereanimobiil ka tavakiirabi.  

Toetusfondi juhi Inna Krameri sõnul on vajadus uue ja täiustatud tingimustega reanimobiili järgi suur. "Reanimobiilid ja nendes kasutatavad seadmed vajavad regulaarselt uuendamist, et tehnika vajalikul hetkel alt ei veaks. Reanimobiiliga tuuakse lapsi Tallinna Lastehaiglasse üle terve Eesti ja nendes peab olema valmisolek praktiliselt kogu III astme intensiivravi mahu tagamiseks lastele alates vastsündinutest kuni 16. eluaastani. Eelmised Tallinna Lastehaigla reanimobiilid on soetatud annetuste toel ja nii kogume ka seekord raha heade inimeste abiga," rääkis Kramer.

Novembrikuus müüakse McDonald’s restoranides McHappy Day kampaania raames vahva kujundusega rinnamärke, mille müügitulust moodustubki annetus Lastehaigla Toetusfondile.

McDonald’s Baltikumi tegevdirektori Vladimir Janevski sõnul on kogu McHappy Day meeskond tänulik, et saavad aidata neid, kes abi kõige rohkem vajavad. “Oleme väga õnnelikud koostöövõimaluse üle toetada Tallinna Lastehaigla Toetusfondi, et tagada kriitilises seisus lastele parim võimalik abi,“ ütleb Janevski.
 
Kõigil, kes tahavad aidata Tallinna Lastehaigla Toetusfondil soetada uut lastereanimobiili, on võimalus novembrikuus McHappy Day kampaania raames osta kõikidest McDonald’s restoranidest erilise kujundusega rinnamärke. Rinnamärkide müügist saadud tulu toel saab Toetusfond järgmisel aastal osta täiustatud lastereanimobiili.