Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

McDonald’s ja Tallinna Lastehaigla Toetusfond koguvad raha tsentraalmonitoride ostmiseks

McHappy Day kampaania raames kogub restoranikett McDonald's raha Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heaks, et hõlbustada õdede ja arstide tööd ning tagada seeläbi lastele parim ravi. Raha kogutakse, et osta tsentraalmonitorid lastehaigla infektsioonihaiguste osakonda.

Eelkõige on tsentraalmonitorid vajalikud just infektsioonhaiguste osakonnas, kus monitoride olemasolu on väga oluline lapse seisundi jälgimisel. Doktor Karin Puksi sõnul satuvad infektsioonhaiguste osakonda sageli hingamisprobleemidega lapsed, kelle südametööd ja vere hapnikusisaldust tuleb ööpäevaringselt jälgida. “Selleks kasutame praegugi monitore, kuid need on palatis ja õde peab näitude hindamiseks sageli palatisse minema. Kui saaksime kasutada tsentraalseid monitore, siis näeb õde töölaua taga pidevalt haige näitajaid ja saab vajadusel kiiresti reageerida. Erinevate hingamisteede probleemidega haigeid oli meil 2022. aastal osakonnas ravil 815.”

Lisaks sellele on ka teisi raskeid infektsioonhaiguseid, mille puhul on patsiendi südametöö, vererõhu ja vere hapnikusisalduse pidev jälgimine vajalik, siingi oleks tsentraalne monitor lastehaiglale suureks abiks.

McDonald’s Baltikumi tegevjuht Vladimir Janevski sõnul on Tallinna Lastehaigla toetamine alati ettevõtte jaoks oluline olnud. “Meie jaoks on oluline aidata inimesi, eriti aga lapsi. Tallinna Lastehaigla Toetusfond on meile läbi aastate olnud heaks koostööpartneriks ning varasemalt oleme koos kogunud vahendeid erinevate seadmete ostmiseks. Näiteks kogusime eelmisel aastal raha elektromüograafia aparaadi jaoks, mis aitab täna lastehaiglas ennetada ja ravida laste närvi- ja lihashaiguseid. Oleme restorani külastajate jaoks teinud annetamise võimalikult lihtsaks, võimaldades McDonald’s restorani külastajal annetada nii lähimas restoranis kui ka mobiilirakenduses.”

„Oleme McDonald’s ettevõttele ja nende klientidele väga tänulikud pikaaegse koostöö eest, et nad soovivad jätkuvalt abistada haiglaravil viibivaid lapsi,“ lausus Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer. „Hindame kõrgelt ettevõtteid ja eraisikuid, kes kutsuvad ellu erinevaid heategevusprojekte ning on seeläbi suureks eeskujuks teistele.“

Aastaringselt on võimalik teha annetusi kõikides McDonald’s restoranides. Annetada on võimalik läbi iseteeninduskassa, McDrive alal ja restoranis sees olevas kassas. Samuti saab annetada Toetusfondi veebilehel. Rohkem infot leiab: www.mcdonalds.ee/mchappyday.