Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

McDonald’s kogub annetusi Tallinna Lastehaigla heaks

Novembris kogub McDonald’s annetusi mobiilse röntgeniaparaadi soetamiseks Tallinna Lastehaiglale.

„Abivajavate laste toetamine on ettevõtte jaoks alati oluline olnud. Oleme rõõmsad, et saame jätkata koostööd Tallinna Lastehaigla Toetusfondiga ja teha midagi head paljude laste jaoks,“ ütles Baltikumi McDonald’si restoranide tegevjuht Vladimir Janevski.

Annetada on võimalik iga kord restorani külastades. „Ka kõige väiksem annetus on panus ühise väärt eesmärgi nimel. Oleme teinud annetamise lihtsaks, et laste ja nende vanemate elu oleks muretum,“ lisas Janevski.

Ettevõte on eelnevalt kogunud haiglale toetusi reanimobiili soetamiseks, et kiiret arstiabi saaks osutada üle Eesti.

„Laste ravimisel ja elude päästmisel on oluline kiirelt reageerida ja teada väga täpselt, mida teha. Mobiilse röntgeniaparaadi väga oluline omadus on see, et masina saab viia lapse juurde. Kui laps peaks ennast röntgenipildi tegemise ajal liigutama, võimaldab spetsiaalne tarkvara ikkagi pilti hinnata,“ selgitas Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer. „Seade on väga oluline enneaegsete laste ravimisel. Intensiivraviarst saab kohe kindlaks teha, kas kuvöösis oleva enneaegse vastsündinu hingamist toetav toru või veresoones paiknev kanüül on õiges kohas ja kui tegemist on eluohtliku seisundiga, siis kiiresti reageerida.“

Aastaringselt on võimalik teha annetusi kõikides McDonald’si restoranides Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Annetada on võimalik läbi iseteeninduskassa, McDrive’i alal ja restoranis sees olevas kassas. Samuti saab annetada Toetusfondi veebilehel.