Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

McDonald’s restoranide külastajad annetasid Tallinna Lastehaigla Toetusfondile 22 000 eurot

McHappy Day heategevuskampaania raames müüs restoranikett McDonald’s rinnamärke ning kogus oma külastajate abiga 22 000 eurot Tallinna Lastehaigla Toetusfondile uue lastereanimobiili soetamiseks.

Igal aastal on McHappy Day kampaania eesmärk laste heaolu parandada ning sel aastal koguti annetusi uue lastereanimobiili tarvis. Lapsed, eriti vastsündinud, vajavad kõrge kvaliteediga ja kiiret arstiabi, mis vastab nende igakülgsetele vajadustele. Üliraskes seisundis väikestele patsientidele vajaliku abi tagamisel on võtmeroll just lastereanimobiili teenistusel.

„Oleme väga tänulikud, et McDonald’s otsustas toetada uue reanimobiili soetamist Tallinna Lastehaiglale,“ ütles Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer. „Eestis tegutsevad ettevõtted väärtustavad sotsiaalset vastutust ja meie inimesed on valmis järjest enam teisi aitama –  tänu sellele liigub paremuse suunas edasi terve ühiskond.”

„McHappy Day kampaania ilmestab, kuidas üheskoos suudame väikese heateoga oluliselt mõjutada laste ja nende vanemate elu. 22 000 eurot on Toetusfondile vajalik rahaline platvorm uue täiustatud lastereanimobiili soetamiseks. Täname kõiki, kes kampaaniasse panustasid – meie külastajaid ja koostööpartnereid,” ütles McDonald’s Baltikumi tegevdirektor Vladimir Janevski.

Novembris oli kõigil võimalus McHappy Day kampaania raames kõikidest McDonald’s restoranidest osta spetsiaalseid rinnamärke Toetusfondi heaks. Meened olid kolme erineva kujundusega, mis kandsid endas armastuse, sõpruse ja ühtehoidmise sõnumeid. Üks rinnamärk maksis 1,50 eurot ning nende müügist saadud tulust moodustuski annetus Toetusfondile.