Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Mobiilses rahakotis mTasku avati annetuskeskkond

Selle aasta alguses alustanud mTasku uudne mobiilimakse on osutunud populaarseks ja mugavaks makselahenduseks. Alates tänasest on mTaskul ka annetuskeskkond, mis võimaldab vähese vaevaga leida südamelähedane heategevusfond ning teha annetus internetipanka sisenemata või sularaha omamata.

mTasku on Tallinna Kaubamaja Grupi ja Telia koostöös valminud ning LHV panga maksetarkvarale tuginev uus maksevõimalus, mis võimaldab sisestada oma panga- ja kliendikaartide andmed telefonis olevasse rakendusse. Seejärel piisab mTaskuga liitunud kauplemiskohtades ostu eest tasumiseks vaid telefonist – maksmiseks tuleb skannida kassal olev QR-kood või kasutada NFC-kiipi.

„Tegu on maksevõimaluste kaasaegseima suunaga ning oleme rõõmsad, et meie uuendustega kaasas käivad kliendid on selle nii kiiresti omaks võtnud. Tänaseks on oma Partnerkaardi mTaskusse paigutanud juba rohkem kui 15 000 inimest  ning Tallinna Kaubamaja Grupi ettevõtetes on sooritatud üle 130 000 mTasku makse,“ rääkis Tallinna Kaubamaja Grupi juhatuse esimees Raul Puusepp. Puusepa sõnul on lähikuudel kindlasti oodata mTasku kasutajate ja maksete hulga jätkuvat tõusu, sest just suvises kerges riietuses on eriti mugav poes sisseoste teha mobiiltelefoniga, mitte rahakotti kaasas kanda.

Telia Eesti ärikliendiüksuse juht Tarmo Kärsna avaldas heameelt, et mTasku on end igapäevase mobiilimakselahendusena juba kohalikul turul tõestanud. „mTaskul on tänaseks Eestis üle 20 000 kasutaja ning nende hulk suureneb iga päevaga. Mai lõpuks ületas mTaskuga sooritatud maksete summa 2 miljoni euro piiri ning meil on hea meel näha, et koostöös heade partneritega jõuavad mobiilimaksed järjest suurema hulga eestimaalasteni. Loodetavasti saame juba lähimas tulevikus teha sama positiivse kokkuvõtte ka mTasku uue lahenduse ehk annetusvõimaluste kohta,“ märkis Kärsna.

mTasku uus annetamise lisafunktsioon muudab annetamise võimalikuks ka olukordades, kus sularaha pole või internetipanka sisselogimine on keeruline. Nii avanevad mTaskuga liitunud heategevusorganisatsioonidele senisest laiemad võimalused annetuste kogumisel ja heategevuskampaaniate loomisel. „mTasku on julge ja otsustav samm tuleviku suunas ja vähiravifondil on rõõm olla osa sellest tulevikust. Usume, et mTasku kõiki võimalusi me alles õpime tundma, kuid iga samm lihtsama annetamise poole teeb heade tegude tegemise mugavamaks ja laseb asjadel, mis muidu ei sünniks, sündida,“ ütles Katrin Kruusamäe, vähiravifondi Kingitud elu tegevjuht.  

SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer hindab mTaskut kui traditsiooniliste annetusformaatide digitaalset laiendust: „mTasku on annetaja jaoks uus ja põnev - see on just see, mida oleme juba pikalt oodanud. Toetuse lihtne ja kasutajasõbralik ülekandevõimalus teeb sellest kindlasti toetajate lemmiku. Kavatseme ka omalt poolt teha kõik, et teadmine sellisest uuendusest võimalikult laia auditooriumini jõuaks – selleks paigutame oma majas ja ka heade sõprade ettevõtetes mTasku QR-koodid nähtavale kohale.“

mTaskus on täna lisaks Kingitud Elu ja Tallinna Lastehaigla Toetusfondile võimalik teha annetusi mitmetele teistele heategevusorganisatsioonidele nagu näiteks SOS Lasteküla Eesti Ühing, Eesti Toidupank, Eesti Lasterikaste Perede Liit ja EELK, peagi on liitumas ka Tallinna Loomaaed.