Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

mTaskuga saab teha annetusi erinevatele heategevusfondidele

Tänaseks juba enam kui 75 000 inimese kasutusse jõudnud mTasku mobiilne rahakott pakub kõigile kasutajatele võimalust ka erinevatele heategevusfondidele annetusi teha, kirjutab Raigo Neudorf tehnoloogiaportaalist Digitark.

mTasku annetamise funktsioon muudab annetamise võimalikuks ka olukordades, kus sularaha pole kaasas või internetipanka sisselogimine on keeruline. Nii avanevad mTaskuga liitunud heategevusorganisatsioonidele senisest laiemad võimalused annetuste kogumisel ja heategevuskampaaniate loomisel.

Vähiravifondi Kingitud Elu tegevjuhi Katrin Kuusemäe sõnul on mTasku poolt pakutav annetuskeskkond julge ja otsustav samm tuleviku suunas ning vähiravifondil on rõõm olla osa sellest tulevikust. „Usume, et mTasku kõiki võimalusi me alles õpime tundma, kuid iga samm lihtsama annetamise poole muudab heade tegude tegemise mugavamaks ja laseb asjadel, mis muidu ei sünniks, sündida.“

Ka Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Krameri hinnangul on mTasku annetaja jaoks uus ja põnev ning on väga tervitatav, kui tekib juurde erinevaid annetusvõimalusi.

„Toetuse lihtne ja kasutajasõbralik ülekandevõimalus hakkab toetajatele kindlasti meeldima. Kavatseme ka omalt poolt teha kõik, et teadmine sellisest uuendusest võimalikult laia auditooriumini jõuaks – selleks paigutame oma majas ja ka heade sõprade ettevõtetes mTasku QR-koodid nähtavale kohale,“ ütles Kramer.

mTaskus on hetkel lisaks Kingitud Elu ja Tallinna Lastehaigla Toetusfondile võimalik teha annetusi mitmetele teistele heategevusorganisatsioonidele, nagu näiteks SOS Lasteküla Eesti Ühing, Eesti Toidupank, Eesti Lasterikaste Perede Liit ja  EELK. Peagi on sellesse nimekirja lisandumas ka Eesti Metsloomaühing.


mTasku on end mobiilimakselahendusena juba tõestanud


Telia Eesti ärikliendiüksuse juht Tarmo Kärsna avaldas heameelt, et mTasku on end igapäevase mobiilimakselahendusena juba kohalikul turul tõestanud.

“Tänaseks ületab mTaskuga sooritatud maksete summa 8 miljoni euro piiri ning meil on hea meel näha, et koostöös heade partneritega jõuavad mobiilimaksed järjest suurema hulga eestimaalasteni. Loodetavasti saame juba lähimas tulevikus teha sama positiivse kokkuvõtte ka mTasku vahendusel tehtud annetuste kohta,” märkis Kärsna.

mTasku on multifunktsionaalne mobiilse rahakoti lahendus, mis võimaldab klientidel teha nutitelefoniga makseid nii erinevates kauplustes, söögi- kui teeninduskohtades. Samuti saab mTaskus digitaalsel kujul hoida erinevate ettevõtete lojaalsuskaarte, kinkekaarte ja digitaalseid töötõendeid.

mTasku rakenduse saab alla laadida Google Play ja Apple Store keskkondadest. mTasku pakutavate võimalustega saab aga tutvuda SIIN.