Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Noor ema annetas haiglale beebide hingamismonitori

Toetusfondiga võttis ühendust väikese tütre ema Paula Särekanno, kes soovis kinkida lastehaiglale oma peres kasutusel olnud beebide hingamismonitori Nanny, mis jälgib beebi hingamist ja annab hädaolukorras koheselt vanematele märku.

„Soetasime hingamismonitori koju ühe äreva olukorra tõttu, mis viis meid kõigest mõnepäevase vastsündinud tütrega lastehaigla imikute osakonda. Hingamismonitor oli meil kodus kasutusel kuni tütre pooleaastaseks saamiseni – see andis meelerahu ning me ei pidanud magava beebi kõrval ise pidevalt ärkvel olema ja tema und valvama. Nüüdseks on tütar juba kaheaastane ja õnneks on tema tervisega kõik hästi. Mäletan, et antud seadmeid oli haiglal piiratud koguses, mistõttu sai endale soetatud uus seade. Seetõttu on mul hea meel, et saame hingamismonitori lastehaiglale edasi kinkida, et ka mõni teine pere, kellel peaks seda seadet oma pisikese beebi kasvamise ajal tarvis minema, saaks seda kasutada.“

Anestesioloogia-intensiivraviosakonna õendusjuht Birgit Kiilaspää oli kingituse eest väga tänulik ning lausus seda vastu võttes, et kindlasti leiab hingamismonitor kasutust kas osakonnas kohapeal või saab seda vajadusel laenata mõnele perele koduseks kasutamiseks.

Toetusfondil on suur rõõm, kui saame kokku viia heategijad ja abivajajad. Suur tänu hoolimise ja vajaliku kingituse eest, hea Paula!