Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Olerex annetab Tallinna Lastehaiglale üle 51 000 euro


Jõulukuul Olerexi heategevuskampaanias osalenud inimesed aitasid koguda Tallinna Lastehaigla Toetusfondile 51 281 eurot.

Toetusfondi juhataja Inna Krameri sõnul on Olerexi poolt annetatav summa eriline, sest paaril viimasel aastal pole ükski teine Eesti erafirma nii suurt rahalist kingitust teinud.

„Võin öelda, et see on meie jaoks väga suur summa, sest viimaste aastate suurimad annetused on jäänud 40 000 euro piirile,“ sõnas Kramer ning tõdes, et vaid kolm nädalat kestnud heategevuskampaania tulemus oli meeldiv üllatus.

Annetuse eest plaanib lastehaigla välja ehitada viis sügavalt enneaegsete vastsündinute intensiivravi perepalatit.

„Pere kaasamine algusest peale annab vastsündinute ravis ja arengus paremaid tulemusi, samuti vähendab tulevikus depressiooni teket. Täna kaasatakse emad küll raviprotsessi, kuid nad ei saa kogu aeg olla lapse juures. Tavapärases  intensiivravipalatis on koos mitu last ja puudub privaatsus,“ selgitas Kramer.

Krameri sõnul on pere haiglameeskonna liige ning olukord muutub emotsionaalselt oluliselt paremaks, kui vanemad saavad lapsega olla koos kogu aeg.

Olerexi tegevjuht Piret Miller märkis, et ettevõtte soov oli aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa. „Paraku on nii, et riik igale poole ei jõua. Sotsiaalselt vastutustundliku firmana peame oma kohuseks panustada meie laste tulevikku ning olla hoolivad ja hoidvad,” lausus Miller ning tänas kõiki „Tangi ja kingi“ kampaanias osalenuid.

Kampaania jooksul tehti Olerexi tanklates üle veerand miljoni tankimise. Kõige suurema panuse andsid sellesse Kuressaare inimesed, kes tankisid Olerexist üle 160 000 liitri. Igalt erakliendi tangitud bensiiniliitrilt läks lastehaigla toetusfondile 1 sent. Annetatud raha eraldati Olerexi teenitud kasumist.

Annetustšekk anti üle 17. jaanuari õhtul kell 17 Eesti Filmimuuseumis, kus Tallinna Lastehaigla Toetusfond tähistas on 25 sünnipäeva.

Olerex on suurim kütuste jaemüüja Eestis. Ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd pea kaheksasajale inimesele.