Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Püsiannetus loob kindlama tuleviku

2015 detsembrist hakkas Tallinna Lastehaigla Toetusfond erinevatel üritustel ja kaubanduskeskustes läbi viima aktsiooni, mille eesmärgiks on kasvatada Toetusfondi püsiannetajaskonda.
Oleme äärmiselt tänulikud, et meid on hästi vastu võetud. Täname lahkeid annetajaid ning Viimsi, Mustamäe, Järve, Viru ja Ülemiste keskust, kes on andnud meile võimaluse end nähtavaks teha. Suure panuse on andnud Fitek AS, kelle läbi e-arved inimesteni jõuavad.

Oleme saanud ainult positiivset tagasisidet ja näeme, et inimestele meeldib lapsi aidata, kui anda neile võimalus.
Näiteks saatis üks lapsevanem meile liigutava kirja peale seda kui meie ettevõtlikud noored teda keskuses kõnetasid:
"Tere, kui on võimalus, siis ikka tuleb aidata! Õigupoolest oli meie peres selle heateo algatajaks minu 9-aastane tütar, kes nägi neid noori inimesi Viimsi Kaubanduskeskuses. Kui me olime juba poekäigult koju jõunud, siis tuli ta minu juurde märgade silmadega ja teatas, et me ikkagi peaksime neid väikeseid haiged lapsi aitama ning me sõitsime tagasi poodi. Mul on tõeliselt hea meel, et meie lapsest on kasvanud „suure südamega“ inimene, kes hoolib nendest, kes vajavad abi. Aitäh teile, et selline lihtne, aga oluline võimalus on loodud aitamiseks."

Lastekaitse päeval jäid Viru keskuses pildile ettevõtlikud noored Hanori Ortus, Merylin Poks ja Rauno Usberg koos Heli Kraftiga Toetusfondist.
Marek Vister ja Merylin Poks