Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Püsiannetus loob kindlama tuleviku

Lisaks Toetusfondi kodulehel sõlmitavale püsiannetuslepingule on veel ka teine võimalus püsiannetusega liitumiseks.

2015 detsembrist hakkas Tallinna Lastehaigla Toetusfond erinevatel üritustel ja kaubanduskeskustes läbi viima aktsiooni, mille eesmärgiks on kasvatada Toetusfondi püsiannetajaskonda.
Oleme äärmiselt tänulikud, et meid on hästi vastu võetud. Täname lahkeid annetajaid ning Viimsi, Mustamäe, Järve, Viru, Postimaja, Ülemiste ja Rocca al Mare  kaubanduskeskuseid, kes on andnud meile võimaluse end nähtavaks teha.

Suure panuse on andnud Fitek AS, kes e-arved annetajatele väljastab.
Oleme saanud palju positiivset tagasisidet ja näeme, et inimestele meeldib lapsi aidata, kui anda neile selleks mugav võimalus.
Näiteks saatis üks lapsevanem meile liigutava kirja peale seda, kui meie ettevõtlikud noored teda keskuses kõnetasid:
"Tere, kui on võimalus, siis ikka tuleb aidata! Õigupoolest oli meie peres selle heateo algatajaks minu 9-aastane tütar, kes nägi neid noori inimesi Viimsi Kaubanduskeskuses. Kui me olime juba poekäigult koju jõunud, siis tuli ta minu juurde märgade silmadega ja teatas, et me ikkagi peaksime neid väikeseid haiged lapsi aitama ning me sõitsime tagasi poodi. Mul on tõeliselt hea meel, et meie lapsest on kasvanud „suure südamega“ inimene, kes hoolib nendest, kes vajavad abi. Aitäh teile, et selline lihtne, aga oluline võimalus on loodud aitamiseks."

Kui näete Mustamäe, Järve, Viru, Postimaja, Ülemiste ja Rocca al Mare kaubanduskeskustes noori, kes sõlmivad püsiannetuslepinguid Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heaks, siis astuge julgelt ligi, kaaluge ja mõelge ning leidke koos sobiv viis toetamaks Eesti suurimas lastehaiglas arvil olevaid lapsi. Iga annetus loeb! Nii saate kaasa aidata, et Eestis oleks  - Tervemad lapsed, hoolivam ühiskond.

Täna on Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heaks püsiannetuslepingu sõlminud annetajate arv lähenemas 1000 -le. Just püsiannetus tagab kindlustunde lastehaiglale, andes nii igale ravi vajavale lapsele parima võimaluse eluterveks tulevikuks. Aga mitte vähem oluline pole annetuse emotsionaalne pool -  kui aitame täna neid kellel on raske, siis on üsna tõenäoline, et ka meid aidatakse raskel hetkel. Parem muidugi, kui meil neid raskeid hetki ei tule.

Olgu siinjuures lisatud veel positiivne mõttetera Mark Ortman’ilt : „Üks kõige raskemini kingitav asi on headus, kuna tavaliselt tuleb see endale tagasi“.

Marek Vister, Merilyn Poks
Rait ja Rain Kooser, Mihkel Muinasmaa