Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Püsiannetusleping tagab heategevusorganisatsioonile stabiilsuse

Tallinna Lastehaiglas käisid külas tudengid, kes abistavad Tallinna Lastehaigla Toetusfondi püsiannetuslepingute sõlmimisel. Kohtumise eesmärgiks oli viia end kurssi Toetusfondi korraldatud projektidega ja näha haigla eluolu oma silmaga. Lastehaiglas tutvuti vastsündinute ja imikute osakonnaga, vaadati üle lastereanimobiil ning külastati ülekaaluliste laste treeningtundi.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heaks püsiannetuslepingute sõlmimisega tehti algust 2015. aastal. Sellest ajast alates on järjest suurenenud fondi püsiannetajaskond, keda praeguseks on juba üle 6000 inimese. Püsiannetuslepinguid sõlmitakse Tallinna suuremates kaubanduskeskustes ja Selverites. Kokku teeb Toetusfondi heaks tööd 20 noort, kes lisaks lepingute vormistamisele jagavad inimestele aktiivselt infot fondi tegemiste kohta.

Püsiannetuslepingute sõlmimisega tegelevad noored kinnitavad, et naudivad oma tööd, sest kogu tegevuse peamiseks eesmärgiks on aidata lastel terveks saada. Ühtlasi omandavad tudengid suurepärase suhtlemisoskuse ning töö käigus kohtutakse paljude heade ja huvitavate inimestega, kellest igaühel on oma lugu, miks nad on valmis lapsi aitama. Kaubanduskeskuste külastajad suhtuvad Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heaks töötavatesse noortesse valdavalt hästi. Oleme saanud kirju, kus annetajad on tänulikud, et noored neid keskustes kõnetasid, peale mida on nad hakanud Tallinna Lastehaigla tegemisi toetama.

Eestlastele meeldib aidata, aga nad on sageli liiga tagasihoidlikud, et ise oma abi pakkuma tulla. Neile tuleb anda võimalus ja teha annetamine lihtsaks. Kui tegevuse algusaastatel pigem kardeti end fondiga püsivalt siduda ja lepingut sõlmida, siis täna saavad inimesed püsiannetuse olulisusest paremini aru, seda just tänu erinevate  heategevusorganisatsioonide efektiivsele teavitustööle, kus püsiannetustele on varasemast rohkem tähelepanu juhitud.  Püsiannetuslepingu saab igal ajal lõpetada, kuid soovitame siiski enne tõsiselt kaaluda, kas ollakse valmis end igakuise püsiannetuslepinguga siduma, sest alati on võimalus teha ka ühekordne annetus ilma lepingut sõlmimata.

Täname meie häid koostööpartnereid, tänu kellele püsiannetuslepingute sõlmimise süsteem toimib: Imagine, Swedbank, Fitek, Promosale, Selver, Citycon, Artist Media, Comdecor ja Copy Pro.

Detsembri lõpus saab Tallinna Lastehaigla Toetusfondi püsiannetuslepinguid sõlmida järgmistes kohtades:

19. detsember – Kakumäe ja Keila Selver

20. detsember – Järve keskus, Pirita, Viimsi Selver

21. detsember – Kristiine keskus, Rocca al Mare keskus, Postimaja ja Saku Selver

22. detsember – Kristiine keskus, Rocca al Mare keskus

23. detsember – Postimaja

27. detsember – Järve keskus, Tondi Selver, Postimaja

28. detsember - Torupilli ja Peetri Selver

29. detsember – Postimaja

30. detsember – Järve keskus, Pirita Selver

31. detsember – Viimsi Selver