Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Reklaam "ka õhk võib tappa" sai Pronksmuna

Sügisel alustasime raha kogumist uute isolatsioonipalatite ehitamiseks vähihaigetele lastele. Annetuste kogumist toetab reklaam "Ka Õhk võib tappa", mille loojad on firmast Imagine.

Loovusfestivalil Kuldmuna 2017 sai Imagine selle reklaami teostuse eest Pronksmuna. Loojad ise on selgitanud reklaami teostust ja elluviimist alljärgnevalt: „ Kuna fookuses on lapsed, seadsime eesmärgiks luua kampaania, mis tasakaalustaks teema raskust, kuid oleks piisavalt valus, et tõmmata vajalikku tähelepanu. Lahenduseks sai isolatsioonipalati kujutamine last ümbritseva mullina, mis kujundina sümboliseerib helgust, mängulisust ja lootust, ent samas säilitab palatile omase steriilsuse. Helget kaitsemulli ümbritsevad visuaalil süngus ja õhus lendlevad bakterid, mis sümboliseerivad last ümbritseva välismaailma ohtlikkust. Slogani loomisel oli eesmärk tõmmata inimeste tähelepanu ning näidata raske haigusega võitleva organismi äärmist haavatavust.“

Kampaania esimese kolme kuuga tõusis annetuste hulk võrreldes eelmise aastaga kahekordselt. Annetuste kogumine jätkub kevad-suvel.

Palju õnne Toetusfondi pikaaegsele koostööpartnerile loovfirmale Imagine!