Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Saladus mullimesilastest

Merily A. Nikolić sattus raske haigusega lastehaiglasse, kui ta oli kõigest 3-aastane. Nüüd on sellest möödunud pea 35 aastat. Merilyst on saanud laste joogaõpetaja ning ta tuli haiglat külastama, tuues kingituseks kaasa imekaunid endakirjutatud raamatud. Merily soovib jätta raamatud haiglas olevatele lastele lugemiseks - ehk saab mõni pisike patsient nendest jõudu, tuge ja inspiratsiooni.

"Mälestused sellest ajast on väga ähmased, kuid minu jaoks olid olulised jalutuskäigud arstitädi süles läbi "suure aatriumi", kus seisis "hiigelsuur mängutegelane" (kes ta täpselt oli, ma kahjuks enam ei mäleta, kuid võib-olla on kuskil pildil arhiivis näha) ning pehme vanniraamat," rääkis Merily. "Operatsioonisaal, suured prožektorid ja kipsi jala pealt ära võtmine nii toredad ei olnud. Aastaid hiljem jõudsin ma siiski dr Laineveele tänu avaldada. Kõiki teisi tublisid asjaosalisi ma kahjuks siiani tuvastada ei ole suutnud.

Tänaseks olen loonud Bubble Bee loomaailma, mille kaudu lapsed ja täiskasvanud saavad tuttavaks saladuslike mullimesilastega, keda võib leida värviliste illustratsioonidega raamatu lehekülgedelt ja teadlikkust toetavatelt mängukaartidelt. Raamatuga on kaasas värvilised emotsioonikaardid, mis aitavad lapsel koos vanemaga mänguliselt avastada ja tundma õppida emotsioonide ja teadlikkuse maailma. Lisaks on pildikaardid värvimiseks ja oma tunnete väljendamiseks."

Mullimesilastega saab tutvuda: https://www.facebook.com/bubblebeebymerily/ ja veebiaadressil www.bubblebee.eu.

Suur tänu selle ilusa ja südamliku kingituse eest, Merily!