Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Selver annetab Eesti haiglate lasteosakondadele 120 000 eurot

Selver kogus Eesti haiglate laste- ja sünnitusosakondadele heategevuskampaaniaga „Koos on kergem“ viimaste aastate rekordsumma 120 000 eurot toetusraha.

Tallinna Lastehaigla soetas möödunud aasta Selveri heategevuskampaaniaga kogutud raha eest täisdigitaalse mobiilse röntgenaparaadi ning aasta varem käeroboti. Tänavune toetusraha on planeeritud emapiimapanga loomiseks.

„Eesti ühiskonna kõige õrnemate ilmakodanike esimeste eluaastate tervet arengut toetavate meditsiiniseadmete olemasolu laste- ja sünnitushaiglates on tänaseks juba elementaarne. Ent aja möödudes vajavad varem soetatud seadmed kaasaegsemate vastu välja vahetamist või tekib vajadus hoopis ravi- ja diagnostikavaldkonna arenedes uuemate ja efektiivsemate soetamise järele. Meil on suur au vedada Eesti vanimat heategevuskampaaniat, mis seisab selle eest, et laste ravi- ja diagnostika Eestis oleks maailma tipptasemel. Heade klientide, Selveri töötajate ja koostööpartnerite abiga täidame seda missiooni tänavu juba 19. korda,“ ütleb Selveri juht Kristi Lomp.

Üheksateistkümnendat aastat järjest toimuva kampaaniaga kogusid kõik 70 Selverit üle Eesti ja e-Selver raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Selveri kliendid toetasid kodukoha haiglat iga poeskäiguga ostes šokolaade, helkureid, kasutades SelveEkspressi annetuskoodi või annetades sularaha annetuskastidesse ja kassades asuvatesse topsidesse.

Kogusumma 120 000 eurot läheb jagamisele kampaanias osalevate haiglate vahel.

Tänavune suurim toetussumma 61 000 eurot läheb Tallinna Lastehaiglale. Annetussumma eest on haiglal kavas luua emapiimapank.

Tartu Ülikooli Kliinikum kasutab kogutud 14 500 eurot laste neuroloogia ja taastusravi osakonnale uute innovaatiliste-kõrgtehnoloogiliste käeortooside soetamiseks, mille abiga aidatakse insuldi üle elanud lastel oma käed kiiremini tööle saada

Ülejäänud toetusraha jagatakse projektis osalenud maakonnahaiglate vahel.