Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Selver annetas MRT aparaadi soetamiseks 63 000 eurot

Selver annetab Eesti haiglate lasteosakondadele heategevuskampaaniaga „Koos on kergem“  kogutud 101 500 eurot, sellest suurim toetussumma – 63 000 eurot anti üle Tallinna Lastehaiglale MRT aparaadi soetamiseks.

Suur-suur tänu Selverile, koostööpartneritele ning kõigile headele inimestele, kes kampaanias osalesid!

Selveri juhataja Kristi Lomp, turundusjuht Triin Kaare ning kommunikatsioonijuht Mariann Järvela külastasid lastehaiglat, kus kohtusid toetusfondi juhataja Inna Krameri ning lastehaigla juhatuse esimehe Konstantin Rebroviga. Tutvustasime Selveri esindajatele meditsiiniseadmeid, mis on soetatud varasemate heategevuskampaaniate käigus kogutud annetuste eest. Dr Maila Raidmäe esitles ehhokardiograafia aparaati ja selle tööpõhimõtteid ning dr Liis Toome andis ülevaate peagi tegutsema hakkavast emapiimapangast.

2023. aasta lõpus 21. korda toimunud heategevuskampaaniaga "Koos on kergem" kogusid kõik Selveri kauplused üle Eesti raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Enam kui kahe kümnendi jooksul on Selver koos heade Eestimaa inimestega annetanud lastehaiglatele või haiglate laste- ja sünnitusosakondadele ligi 1,4 miljonit eurot.

"Meil on au olla Eesti ühe pikima traditsiooniga heategevuskampaania eestvedajaks. Kampaania eesmärgiks on aidata kaasa laste tervishoiu parandamisele ning kutsuda ühiskonda kaasa aitama ja märkama. Heade klientide, Selveri töötajate ja koostööpartnerite abiga täidame seda missiooni juba 21. korda," ütles Selveri juht Kristi Lomp.

"Tänavu suuname kogunenud annetuse MRT aparaadi soetamiseks lastehaiglasse. Tegemist on äärmiselt vajaliku, aga väga kalli meditsiiniseadmega, millest on suur kasu laste haiguste avastamisel võimalikult varakult," selgitas Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer.

"Selver on olnud Tallinna Lastehaigla Toetusfondi heaks koostööpartneriks juba üle 20 aasta ning oleme selle eest väga tänulikud. Meile teeb suurt rõõmu, et heategevuskampaaniasse "Koos on kergem" on Selver kaasanud ka palju häid partnereid, kes koos oma klientidega aitavad kaasa, et luua parimad ravivõimalused nii Tallinna Lastehaiglas kui ta teistes Eesti haiglates ravil olevatele lastele," lausus toetusfondi juhataja.

Selveri koostööpartnerid Kalev, Prike, Tartu Mill ja Colgate osalesid kampaanias oma toodetega: Kalevi Legendide sarja šokolaadide, Vittel vee, Tartu Milli ja Colgate'i toodetega, mille ostudelt kogunes raha annetusfondi. Lisaks toetas Selver kampaaniat igalt ostukorvilt omapoolse panusega. Klientide, koostööpartnerite ja Selveri panusest kogunes kokku 101 500 eurot, mis läheb jagamisele 16 kampaanias osaleva haigla vahel.

Selveri heategevuskampaania "Koos on kergem" kestis perioodil 14.11.2023–31.12.2023. Selveri klientidel oli kampaania raames võimalik annetada ostes heategevustooteid – helkuri või jõuluehte, annetades kaupluses sularaha ning skaneerides SelveEkspressi puldil heategevusliku koodi.