Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Selveri heategevuskampaaniaga koguti kõigi aegade rekordsumma

Veebruaris antakse kuueteistkümnes haiglas üle heategevusprojekti „Koos on kergem“ raames kogutud 123 800 eurot. Neljateistkümnendat aastat korraldatava projekti raames koguvad kõik Selverid heategevuseks raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. Haiglaid sai toetada iga poeskäiguga, šokolaadide ostuga ning müntide annetuskasti jätmisega.  

Suurim toetussumma, 46 500 eurot läheb Tallinna Lastehaigla hingamisfüsioloogia keskusele, mille eest on plaanis soetada köhaaparaat ja ostsillomeeter, millega saab väikelastel hingamisfunktsiooni mõõta.

Tartu Ülikooli Kliinikum kasutab kogutud 16 500 eurot, et soetada Naistekliinikule sünnitusabi mulaaž ja ultrahelideseade, mida kasutatakse raseduse tuvastamiseks ja loote asendi hindamiseks.

„Uhkusega korraldame Eesti üht suurimat heategevuskampaaniat,“ rääkis Selveri keti juht Kristi Lomp. „tahame aidata kaasa sellele, et haiglad saaksid soetada vajalikke instrumente ,“ lisas ta. „Tahan tänada kõiki Selverite töötajaid, meie koostööpartnereid ja kliente koostöö ja panuse eest!“

 Sel aastal koguti heade klientide ja koostööpartnerite abiga rekordsumma 123 800 eurot (eelmisel aastal 113 500).

 „Koos on kergem“ heategevusprojekt hõlmas perioodi 1. novembrist 2. jaanuarini. Kliendid said head teha iga ostuga, Mesikäpa šokolaadide ostuga ning annetuskasti raha jätmisega. Olulise panuse andsid ka kampaaniapartnerid Kalev mesikäpa toodetega, Prike Vitteli veega ja Svensky Sensodyne hambapastaga ja Tartu Mill oma toodetega. Tänavu kasvas annetusraha eelkõige ostude arvu ja šokolaadide müügi toel. Sularaha kasutatakse ostmisel aasta-aastalt aina vähem ning seetõttu tehakse ka annetusi sularahas vähem. Suuremates linnades kogutud summad moodustavad lõviosa meie kampaaniarahast – oleme sularahalistest annetustest seda aasta-aastalt tasandanud nii, et väikesed haiglad ei saaks möödunud aastast väiksemat summat. Alates selle aasta lõpus algavast kampaaniast jagame annetusteks kogunenud raha täpselt vastavalt sellele, kuidas antud piirkonnas annetusi kogunes ja oste tehti.

Kokku toetatakse üle Eesti 16 haiglat ja haiglate lasteosakonda. Aastate jooksul on kogutud toetusi üle poole miljoni euro, mis on läinud haiglate vahel jagamisele. Saadud raha eest ostavad haiglad esemeid, mille jaoks on enim vajadust – voodipesust kuni operatsioonilaudadeni. 

Haigla

Annetus
(eurod)

Otstarve

Tallinna Lastehaigla

46500

Hingamisfüsioloogia keskuses vajalike esemete ostuks.

TÜ Kliinikum

16500

Naistekliinikule soetatakse sünnitusabi mulaaž ja ultraheliseade mida kasutatakse raseduse tuvastamiseks ja loote asendi hindamiseks.

Pärnu haigla

6500

Pärnu haigla plaanib kogutud raha eest soetada vastsündinute intentsiivi uue patsiendi monitori.

Rakvere haigla

5800

On vajadus soetada kaasaegne  portatiivne hingamisaparaat,  mille abil saavad hingata  ka  kõige nooremad  hingamisprobleemidega patsiendid.

Viljandi haigla

4650

 

Raha kasutatakse vastsündinute elustamislaua ostuks.

Kuressaare haigla

3500

Jälgimismonitor satiivil, mida saaks kasutada igas eas lastele- nii lasteosakonnas kui sünnitusosakonna lastetoas.

Lõuna-Eesti haigla

4400

Kampaania raames kogutud raha eest soetatakse laste taastusravi abivahendeid

Ida-Viru Keskhaigla

6800

Sünnitusosakonda soetatakse perfuusor e automaatsüstal väikeste ravimikoguste eriti täpseks manustamiseks (väikestele patsientidele) ning infuusor e ravimit ülitäpselt annustav aparaat (emadele) ning vastsündinute jälgimise monitor.

Jõgeva haigla

4150

Raha soovitakse koguda imikute ujutamise vanni soetamiseks

Narva haigla

4600

Soetab kampaania ajal kogutud raha eest vastsündinute soojendusmadratsi.

Hiiumaa haigla

3300

Hiiumaa haigla soovib kogutud raha eest soetada patsiendi jälgimise monitor, mis sobib nii lastele kui ka täiskasvanud patsientidele.

Järvamaa haigla

3150

Haigla kasutab raha sünnitusosakonna olmetingimuste parandamiseks.

Valga haigla

3300

Valga haigla soovib kasutada kampaaniaraha ambulatoorsete vastuvõttude lastesõbralikumaks muutmiseks.

Põlva haigla

4200

Sünnitusosakonnale soetatakse laste transpordivoodid

Läänemaa haigla

3250

Kogutud raha kulutatakse polikliinikusse füsioteraapia kabinetti uuemate ja kaasaegsemate töövahendite ostmiseks. Vahendid sobivad kasutamiseks nii laste kui täiskasvanud patsientide taastusraviks.

Rapla haigla

3200

Soetatakse naistenõuandlasse funktsionaalne ravi- ja uuringuvoodi rasedatele.

Inna Kramer SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja, dr. Katrin LutsTallinna Lastehaigla juhatuse esimees ja Kristi Lomp AS Selver juhatuse liige


AS Selverist Kristi Lomp juhatuse liige, Triin Kaare turundusjuht ja Karl-Villiam Vaserik kommunikatsioonispetsialist

Füsioterapeut Margit Juudas esitlemas köhaaparaati