Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Selveri kliendid toetasid 56 000 euroga käeroboti soetamist Tallinna Lastehaiglale

Selveri kliendid toetasid 56 000 euroga käeroboti soetamist Tallinna Lastehaiglale. Toetussumma kogunes jõulukuul toimunud heategevuskampaania „Koos on kergem“  käigus. Selveri juhataja Kristi Lomp andis täna Tallinna Lastehaiglas toimunud kohtumisel tšeki annetussummaga üle Tallinna Lastehaigla juhatajale dr Katrin Lutsule.

„Selverile on läbi aastate olnud südameasjaks aidata nõrgemaid, panustades väikelastega seotud meditsiiniseadmete soetamisse. On suur au vedada üht Eesti vanimat heategevuskampaaniat, mis seisab selle ülla eesmärgi täitmise eest. Heade klientide, Selveri töötajate ja koostööpartneriteta poleks see toetussumma kokku tulnud. Täname kõiki nende panuse eest!“ ütleb Selveri juht Kristi Lomp.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Krameri sõnul on käerobot täiesti uudne meditsiiniaparaat, mida Tallinna Lastehaiglas seni veel ei ole. „Käerobot aitab ennekõike neid lapsi, kellel on ühe kehapoole halvatus või kes ei saa neuroloogiliste häirete tõttu oma käsi tavapärasel viisil liigutada. Käeroboti maksumus on ligikaudu 120 000 eurot. Selveri panus moodustab sellest pea poole. Oleme südamest tänulikud Selverile pikaaegse meeldiva koostöö eest ning kõigile Selveri klientidele toetuse eest. Loodame väga, et käerobot on suveks haiglas olemas,“ lausus Inna Kramer.

Tallinna Lastehaigla neurofüsioloog dr Kaidi Lunge tutvustas külalistele ka eelmise aasta heategevuskampaania annetussumma eest soetatud elektroentsefalograafi ehk EEG aparaati, millega registreeritakse aju elektrilist aktiivsust, et diagnoosida ja määrata ravi epilepsiahaigetele.

Tänavu seitsmeteistkümnendat aastat järjest toimuva kampaaniaga kogusid kõik 53 Selverit üle Eesti raha oma maakonna haigla laste- või sünnitusosakonnale. 16 Eesti haigla laste- või sünnitusosakonnale annetati kokku 105 400 eurot toetusraha, millest suurim summa läheb Tallinna Lastehaiglale.

Heategevusprojekt „Koos on kergem“ kestis 19.11.2019-04.01.2020, mille jooksul said kliendid osta Kalevi šokolaade või kampaaniahelkureid. Raha sai annetada ka müügisaalis asunud annetuskoode skaneerides või jättes sularaha kauplustes asunud annetuskastidesse. Olulise panuse andsid ka kampaaniapartnerid – kampaanias osalesid Kalev Maiuspala toodetega, Tartu Mill Haage vesi ning Mayeri valik pesukapsleid.Tänavu olid avatud ka toetusliinid, millele helistades sai annetada kas 5 või 10 eurot.