Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Suur heategu väikestelt väikestele

5.-9.detsembrini toimus Saue Gümnaasiumis iga-aastane heategevuslik küpsetiste müük, kus 2.-6. klassi õpilased müüsid vahetundides omaküpsetatud tooteid. Sellel aastal kogusime raha Tallinna Lastehaigla vastuvõtu- ja respiratoorsete infektsioonide osakondadele mänguasjade soetamiseks.

Müüdavaid tooteid ostis nädala jooksul kogu koolipere: nii õpilased kui ka õpetajad ning ka usinad lapsevanemad. Tulu kogunes sel aastal rekordsummana 2070 eurot. Selle raha eest ostsime haiglale lauamänge, raamatuid ja arendavaid mänge ning mänguasju. Neid on osakondades väga vaja, et lastel ei oleks haiglas olles igav. Mõnikord on lapsed haiglas väga pikka aega ning meie kingitud asju kasutades saavad nad oma aega sisustada arendavaid mänge mängides nii üksi kui ka lapsevanemaga.

Kõikide asjade ostmisel oli väga oluliseks kriteeriumiks see, et neid asju saaks kindlasti kergesti desinfitseerida ning ei oleks väga väikesi osi sisaldavaid komplekte. Sellele ostmise protsessile pani oma õla alla ka mänguasjapood Karupoeg Puhh, kes tegi meile mänguasjade ostmisel soodustust, mille võrra saime veel rohkem vajaminevaid asju soetada. Suur aitäh mänguasjapood Karupoeg Puhh!

30.jaanuaril saime võimaluse lõpuks ka kogu kingitus üle anda Tallinna Lastehaigla toetusfondile, kus olid kingitusi vastu võtmas SA Tallinna Lastehaigla Toetusfondi poolt Inna Kramer ja Riina Abel ning ka mõlema osakonna õendusjuhid.

Soovin väga tänada kõiki Saue Gümnaasiumi õpilasi ja nende vanemaid ning kõiki, kes igal aastal soovivad jätkuvalt head teha ning anda oma panus heategevusse.

Kui külvad head, siis kasvab head!

 

Triin Lille

Saue Gümnaasium

Algõpetuse huvijuht