Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Tallink toetab Tallinna Lastehaiglale uue reanimobiili soetamist

AS Tallink Grupp andis 3. juunil Tallinna Lastehaigla Toetusfondile üle heategevusliku loterii käigus kogutud 2200 eurot.  Annetusega toetatakse uue lastereanimobiili soetamist Tallinna Lastehaiglale.

„Lapsed ja pered on alati olnud Tallinki jaoks väga oluline sihtrühm. Seetõttu on meil ka eriliselt hea meel, et saame oma õla alla panna Tallinna Lastehaigla uue reanimobiili soetamise projektile,“ ütles annetuse Tallinna Lastehaigla Toetusfondile üle andnud Tallinki ja Silja laevade restoranide ja baaride joogikategooria müügijuht Nele Nedaškovskaja. „Kõikides riikides, kus me tegutseme, on Tallink mitmete organisatsioonide ja ühiskondlike projektide järjepidev toetaja ja koostööpartner kultuurist spordini ning keskkonnateemadest merehariduse ja merepäästeni ning laste ja perede heaolu edendamisel. Sotsiaalselt vastutustundliku ettevõttena on oluline osa meie missioonist panustada meie ühisesse heaollu,“ kinnitas Nedaškovskaja.

Lastereanimobiili eripära seisneb selles, et sellega transporditakse igas vanuses lapsi – alates enneaegselt sündinud beebidest, kes peavad olema kuvöösis, kuni 18-aastaste noorukiteni.

„Oleme uue lastereanimobiili soetamisele jälle sammu võrra lähemal. Suur tänu selle eest Tallinkile,“ ütles Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer. „Kaasaegse meditsiinitehnikaga sisustatud reanimobiili tähtsust ei ole võimalik alahinnata – selles peab  olema valmisolek praktiliselt kogu III astme intensiivravi mahu tagamiseks, sest kui reanimobiilimeeskond sõidab väljakutsele, on see sageli elu ja surma küsimus. Meil on väga hea meel, et leidub selliseid ettevõtteid nagu Tallink, kes laste tervise ja heaolu teemadel kaasa mõtlevad ning oma algatustega meie heategevusprojekte toetavad,“ lisas Kramer.

Annetus Tallinna Lastehaigla Fondi lastereanimobiili toetusprojektile koguti koostöös Tallinki pikaaegse koostööpartneri hasartmänguettevõtte PAFiga 7.-8. mail Tallinnas Saku Suurhallis toimunud iga-aastase Tallink Duty Free koolitusmessi käigus korraldatud heategeva loteriiga.


Fotol: Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer (fotol paremal) ja Tallinki ja Silja laevade restoranide ja baaride joogikategooria müügijuht Nele Nedaškovskaja. Fotograaf Mats Kangur.