Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Tallinna Lastehaigla Toetusfond liitus "Ma armastan aidata" annetuskeskkonnaga

Alates 1. juunist suunab Tallinna Lastehaigla Toetusfond keskkonnas „Ma armastan aidata“ koguneva annetussumma Tallinna Lastehaigla kõige pisemate patsientide toetamiseks ehk enneaegsete vastsündinute raviks.

Heade annetajate toel saame soetada enneaegsete beebide jälgimiseks ja raviks vajalikke aparaate. Soovime teha omalt poolt kõik, et enneaegsetele beebidele, kes peavad pärast sündimist haiglas oma elu eest võitlema, oleksid tagatud parimad olmetingimused ja ravivõimalused.

Sügavalt enneaegsed vastsündinud on väga madalakaalulised, nad peavad kosuma ja kasvama kuvöösis ning nende elutähtsaid funktsioone toetavad mitmed aparaadid. Oluline on beebit võimalikult vähe erinevate protseduuridega häirida. Kaasaegsete meditsiiniseadmete abil saab last jälgida ilma, et peaks teda sageli füüsiliselt liigutama, kuid samas on võimalik koheselt aru saada, kui lapse olukord muutub kriitiliseks ja peab kiiresti tegutsema.

Heateo Sihtasutuse ja Swedbanki loodud annetuskeskkonnas „Ma armastan aidata“ koguvad heategijate annetusi Eesti elu paremaks muutvad organisatsioonid, esindatud on viis valdkonda: lapsed, tervis, haridus, loomad ja tugev ühiskond.

Annetuskeskkonna kaudu annetamine on väga lihtne – kui oled välja valinud endale südamelähedase projekti, saad seda toetada ühekordse annetusega, püsiannetusega või luua oma annetusalgatuse.


Vaata täpsemalt SIIT