Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Tallinna Lastehaigla Toetusfond tähistas 30. sünnipäeva

20. jaanuaril tähistas Tallinna Lastehaigla Toetusfond oma 30. sünnipäeva.

Radisson Collection Hotellis toimunud heategevuskonverentsi motoks oli "Me ei saa aidata kõiki, aga kõik saavad aidata kedagi" (Ronald Reagan). Seejärel toimus pidulik vastuvõtt Toetusfondi pikaaegsetele toetajatele ja sõpradele.

Konverentsil rääkisid oma kogemustest ja mõtetest seoses heategevusega kirjanik Vladislav Koržets, zooloog Aleksei Turovski, Tervisekassa ravimite ja meditsiiniseadmete osakonna juhataja Erki Laidmäe, Toetusfondi patroon Evelin Ilves, Confido tegevjuht ja juhatuse esimees Kalev Reiljan, Tallinna Lastehaigla juhatuse esimees Katrin Luts, Selveri juhatuse liige Kristi Lomp, saatejuht ja produtsent Margus Saar, Tallinna Lastehaigla nõukogu esimees ning Toetusfondi asutajaliige Merike Martinson, lapsevanemad, kelle laps on saanud abi Toetusfondist Piret Papson ja Rainer Lohu, Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo, reklaamiagentuuri Imagine\TBWA loovjuht Sven Luka, mõttekoja Praxis tegevjuht Urmo Kübar. Ürituse moderaator oli Erki Peegel ja vestlusringi aitas juhtida Janek Mäggi.

Üllatusesinejateks olid Piip ja Tuut ning Vanalinna Hariduskolleegiumi teatriklassi abituriendid.

Täname südamest kõiki konverentsi esinejaid ning meie suurepäraseid toetajaid ja abilisi, kes panid ürituse korraldamisele oma õla alla: Decoration & Fleur, Imagine\TBWA, LTT veini- ja toidumaailm, Piip ja Tuut Teater, Powerhouse | kommunikatsioonibüroo, Radisson Collection Hotel, Tallinn, Kauplus Rewill, Selver, Tiit Mõtus, TTÜ Kultuuriklubi, VHK noored.

Täname kõiki häid inimesi, kes on 30 aasta jooksul toetanud Tallinna Lastehaigla patsiente!

Fotograaf: Tiit Mõtus.