Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Tallinna Vormsi lasteaed kogus perepäeval annetusi Toetusfondile

Tallinna Vormsi Lasteaed korraldas 7. juunil heategevusliku perepäeva, mille tulu otsustati annetada Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. Tänu kogu lasteaiapere ühisele pingutusele kogunes Tallinna Lastehaigla Toetusfondile 770 eurot ja 45 senti!

Perepäeval toimus ühine laulu- ja tantsupidu ning mitmesugused põnevad tegevused.  Töötubades oli võimalik nii maalida, meisterda, teha keraamikat, viltida, katsetada erinevaid haridusroboteid, orienteeruda õuealal QR koodidega, panna oma orienteerumise- ja disgolfioskused proovile jne. Võimalik oli lasta teha omale glittertatood või nautida hiigelsuurte seebimullide tegemist. Krõllide rühma lapsevanema poolt oli õuealal võimalik tutvuda Kaitseliidu välitelgi, tehnika ja varustusega ning lasta teha omale maskeerimisgrimm. Päikeselaste lapsevanema osavate näppude vahel valmisid kõigile huvilistele erinevad õhupalliloomad. Kohvikuosas oli võimalik proovida erinevaid nii laste, lapsevanemate kui õpetajate tehtud küpsetisi, suupisteid ning anda oma panus Tallinna Lastehaigla Toetusfondi toetuseks.

15. juunil tuli Vormsi lasteaia väike delegatsioon lastehaiglasse külla, et kogunenud annetus üle anda. Lastehaigla õendusjuht Marina Koroljova tegi lastele haiglas ekskursiooni – näitasime, milline näeb välja reanimobiil, kus asub haiglas laste mängutuba ning milline on interaktiivne akvaarium.

Suur-suur tänu Vormsi lasteaia suure südamega perele selle ilusa algatuse eest, et otsustasite toetada abivajavaid lapsi!