Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

“Tee väike ime” lastekaitsepäeval

Lastekaitsepäeval, 1. juunil korraldas Toetusfond heategevusprojekti "Tee väike ime" toetuseks Face to face annetuste kogumise aktsiooni Raekoja platsil ja Viru keskuses. Sularahaannetusi koguti 242 eurot ja 3 dollarit. Lisaks sõlmiti 5 püsimaksekorraldust.

1. juuni oli lastekaitsepäev ja toimus ka Vanalinna päevade avamine st. päev, millal sobilik rääkida vastsündinute heaks tehtavast imest.

Vanalinna päevade selle päeva teemaks oli Muutuvad lood. Kaudses mõttes võime mõelda, et annetuste eest ostetavad aparaadid, rinnapiima analüsaator ja pastörisaator, muudavad nii mõnegi pisikese patsiendi lugu.

Aktsiooni eesmärk oli koguda rahalisi annetusi, jagada flaiereid annatustelefoni numbritega ning seeläbi võita avalikkuse suuremat kaasatust projektile “Tee väike ime”.

Oli ilus päikeseline päev ja tekkis väga südamlik ning siiras tunne, kui üks härra astus annetuskasti poole lausega: "Oi, ma kuulsin teist täna raadios ja tahaks ka aidata". Ta pani annetuskasti 20 eurose. Suur tänu kõigile annatajatele ja annetuste kogujatele!

Annetuste kogumiseks kutsus fond appi Miss Estoniad, Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli Ämmaemanduse õppetooli üliõpilased ja Toetusfondi Vabatahtlike grupi.

Vaprad annetuste kogujad olid Milda-Marleen Luige, Rauno Usberg, Hanori Ortus, Merylin Poks, Birgit Tohver, Taive Kivisild, Reet Helisabeth Karm, Kristiina Heinmets-Aigro, Enel Eha, Lilia Kristianson, Triin Tennokese ja Heli Kraft.