Tee annetus

Toeta uue kõnniroboti ostmist
ja aita käimisraskustega
lastel liikuda.

Tee püsiannetus

Toetusfondi noored abilised kutsuvad nüüd telefoni teel üles sõlmima püsiannetuslepinguid

Käesoleval aastal alustasime uue projektiga, mille eesmärgiks on leida Tallinna Lastehaigla Toetusfondile juurde püsiannetajaid. Kuna inimestega näost näkku suhtlemist peab praegusel ajal piirama, teevad noored telefonikõnesid, tutvustades Tallinna Lastehaigla Toetusfondi tegemisi ning kutsuvad inimesi üles sõlmima fondiga püsiannetuslepingut. Tegemist on tudengitega, kes on varasemalt tegelenud Toetusfondi püsiannetuslepingute sõlmimisega Tallinna kaubanduskeskustes ning osalesid suvel ka ukselt-uksele toimunud projektis.

Esialgu helistatakse peamiselt kunagistele püsiannetajatele, kes on fondile varasemalt mõnda aega abiks olnud ning kutsutakse neid inimesi võimalusel uuesti appi. Ühtlasi palutakse headel inimestel nimetada soovi korral oma tuttavaid, kellele nende arvates  võiks veel püsiannetuse võimalust tutvustada.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi esindajad tutvustavad ennast telefonis nimeliselt. Projektiga tegelevad : Mihkel Muinasmaa, Karmen Saks, Jan Müür, Maris Kiel, Henri Nael, Merili Tamm, Jaanika Kersalu, Triin Nõmm, Crystella Sokk, Meeri Kätriin Voolaid, Katri Toonverk, Sander Kangur ja Elis Seeland.

Püsiannetajaks liitumine käib läbi Toetusfondi kodulehe. Täpsema statistika huvides paluvad noored püsiannetuse selgitusse kirjutada märksõna, mis öeldakse kõne käigus. Keskmine kõne kestab ainult 4 minutit. Palun leidke see ajahetk, olge noortega sõbralikud ja kuulake nad ära.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondiga püsiannetuslepingu sõlminud inimeste arv on viimastel aastatel oluliselt tõusnud. Toetusfondi jaoks on see väga oluline saavutus, sest aitab tagada kindla sissetuleku, mille abil lastehaigla arengusse panustada. Igakuine väike püsiannetus võimaldab inimesel jagada heategevuseks mõeldud summa aasta peale võrdseteks osadeks ning vältida ühekordset suuremat väljaminekut. Väikestest annetustest saab lõpuks kokku suur, millest on haiglas olevatele lastele suur abi.

Oleme väga tänulikud, kui leiate aja, et sõlmida püsiannetusleping SIIN, toetamaks Tallinna Lastehaigla patsiente!