Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Treener Talis Tobreluts kogus ülekaaluliste laste terviselaagri heaks 1125 eurot

Personaaltreener ja elustiilinõustaja Talis Tobreluts korraldas heategevusliku oksjoni, mille käigus oli võimalik soetada kasutatud jõusaaliseadmeid ning annetas oksjoni tulu Tallinna Lastehaigla Toetusfondile ülekaaluliste laste terviselaagri korraldamiseks.
Oksjoni käigus kogunes lausas 1125 eurot!

Talis käis lastehaiglas külas ning viis läbi ühe treeningtunni ülekaaluliste laste grupile.

Treener Talis, kes on ise olnud lapsena ülekaaluline, rääkis oma kogemustest nii: "Ma ei tahtnud 9-aastasena soojal suvepäeval särki maha võtta, sest häbenesin oma pehmet kõhtu. Kuna sõbrad ja kasuisa survestasid, siis jooksin puukuuri nutma. Lähtuvalt oma kogemusest tajun laste üleliigse kehakaalu psühholoogilisi ohte ja kui mul on vähegi võimalus, toetan nii lapsi kui nende peresid," lausus ta. "Kuna vanemad kujundavad laste toitumis- ja liikumisharjumusi, on oluline ülekaalulisuse probleemiga tegeleda kogu perega nagu tehaksegi lastehaigla programmis," lisas treener.

Talisel on kõrgharidus nii sotsiaaltöös kui psühholoogias. Kuigi ta tegeleb peamiselt täiskasvanutega, on tema juures nõustamises käinud ka emad lastega.

Suur aitäh, Talis, et hoolid ja aitad ning oled oma positiivsusega eeskujuks lastele, kes tegelevad sama probleemiga, mille Sina oled suutnud ületada!