Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Treener Talis Tobreluts toetab ülekaalulisi lapsi

Personaaltreener Talis Tobreluts korraldas heategevusliku algatuse, mille käigus vahendas kasutatud jõusaalivarustuse müüki uuele omanikule ning ühiselt annetati saadud 1000 eurot Tallinna Lastehaigla Toetusfondile ülekaaluliste laste suvise treeninglaagri läbiviimise toetuseks.

Talis tuli lastehaiglasse külla ning viis ise läbi treeningtunni ülekaalulistele lastele, et motiveerida neid rohkem sportima ning tervislikke eluviise harrastama. Talis on varasemalt juba mitmel korral ülekaaluliste laste projektile õla alla pannud. Ülekaaluliste laste tervisemured on talle väga tuttavad, kuna lapsena oli ta ka ise oma kehakaaluga kimpus ning nüüd oskab ta personaaltreenerina sarnase probleemiga lastele toeks ja abiks olla. Suur tänu Sulle selle eest, Talis!

Tallinna Lastehaigla Toetusfond on alates 2011. aastast organiseerinud suvelaagreid ülekaalulistele lastele ning mõni aasta hiljem lisandusid kaks korda nädalas toimuvad treeningud lastehaiglas. Grupis osalevad 7-14 aastaseid lapsed, kellele tekitab probleeme nende liigne kehakaal ning kes soovivad parema tervise nimel oma toitumis- ja liikumisharjumusi muuta. Projekti eesmärgiks on keskenduda ülekaaluliste laste aktiivsele liikumisele ja õigele toitumisele, saada lapse kehakaal kontrolli alla ning saavutada pikemas perspektiivis kaalulangus.