Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

TTÜ Kultuuriklubi üliõpilased tõid enne kevadpühi rõõmu lastehaigla patsientidele

TTÜ Kultuuriklubi korraldas 10. aprillil teist aastat järjest heategevusliku live streami Vöbin, mille käigus koguti Ma armastan aidata keskkonnas annetusi Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. Tänavune annetussumma otsustati jagada tsüstilist fibroosi põdevate laste ravi toetuseks ning enneaegsete beebide parima ravi tagamiseks.

Kultuuriklubi esindajad tõid haiglasse külla tulles kaasa ka suure hulga tudengite ostetud kaisuloomi, mis kingiti nendele lastele, kes ei saanud haiguse tõttu pühade ajal koju minna.

„Väikesest asjast sai jälle midagi suurt, üheskoos suudame korda saata ilusaid ettevõtmisi,“ lausus Vöbina üks korraldajatest Mihkel Lõuk. „Eelmise aasta üritus oli väga vahva ja ühiselt arutades jõudsime järeldusele, et ei saa ilma positiivsete vöbinateta ka tänavu. Selle sündmuse korraldus oli nagu sõit mööda „ameerika mägesid,“ aga tunne peale striimi lõppu oli super. Aitäh kõikidele, kes meie ideedega kaasa tulid ja loodan, et järgmise aasta aprilli teisel nädalal toimub Vöbin taas!

"Tegemist on üritusega, mille puhul ei mõtle kordagi tekkinud raskustele, on ainult korraldamise rõõm ägeda eesmärgi nimel. Juba puhtalt hea tunde pärast teeks järgmisel aastal kindlasti uuesti," lisas Vladlen Pahv.

"Eelmise aastaga võrreldes oli üritus väiksem, kuid kohati tundus, et tööd oli isegi rohkem,“ ütles Karl Friedrich Lind. „Sellele vaatamata oli taaskord väga tore – see on eriline tunne, kui saab ägedat asja korraldades head teha ning anda inimestele tagasi positiivseid emotsioone."

WROMDi üks eestvedajatest Johan Hallimäe lisas, et iga videoülekande tegemine on omamoodi katsumus, kus esikohale kerkib omavaheline kommunikatsioon. „Heategevusprojektide puhul on suhtlus nagu uuel tasemel, sest kõik töötavad hingega õilsa eesmärgi nimel.“

Suur-suur tänu tublidele ja hakkajatele üliõpilastele, kes soovivad südamest aidata väikesi lastehaigla patsiente ning leiavad aega ja võimalusi toredate heategevusprojektide korraldamiseks!

Fotol vasakult: Carolin Tõntsu (tootearenduse ja robootika üliõpilane), Kristiina Vene (avalik halduse ja riigiteaduste üliõpilane), Melani-Leana Kallus (arhitektuuri üliõpilane), Vladlen Pahv (ehitiste projekteerimise ja ehitusjuhtimise üliõpilane, Mihkel Lõuk (ärinduse üliõpilane).