Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

TTÜ tudengite algatusel koguti Tallinna Lastehaigla patsientide heaks 2169 eurot

Tallinna Tehnikaülikooli Kultuuriklubi korraldas 9. ja 10. aprillil heategevusliku muusikaürituse – livestreami „Vöbin“, mille tulu annetati Tallinna Lastehaigla Toetusfondile. 30-tunnine otseülekanne, kus plaate keerutasid tuntud diskorid, toimus Delfi TV-s. Üritus oli kuulajatele tasuta, kuid korraldajad tegid üleskutse teha annetusi Tallinna Lastehaigla Toetusfondile läbi Hooandaja, mille tulemusel kogunes lausa 2169 eurot.

TTÜ Kultuuriklubi on üliõpilasorganisatsioon, mis tegeleb tudengielu edendamisega ning ürituste korraldamisega. Kuna koroona tõttu ei saa korraldada pidusid, lauamänguõhtuid ega harivaid seminare, otsustasid Karl Friedrich Lind, Vladlen Pahv ja Mihkel Lõuk pakkuda väärt muusikaelamust ja parimat meelelahutust läbi interneti.

„Kui algselt oli plaan teha pisike üritus, siis ühtäkki paisus kõik suureks ja tekitas aina rohkem adrenaliini ning soovi korraldada veel parem ja ägedam otseülekanne,“ rääkis Mihkel Lõuk. „Need olid väga meeleolukad 30 tundi! Kahe päeva jooksul oli meil kokku 4598 vaatamist. Loodetavasti saime olla abiks Toetusfondile ning muutsime mõne lapse elu.“

„Suhteliselt tagasihoidlike plaanidega üritus, mis kiiresti ületas kõik ootused. Vaatamata vahepealsetele raskustele oli see meile korraldajatena kindlasti huvitav ja väärtuslik kogemus, mida toetas ilus eesmärk,“ lausus Vladlen Pahv. „Korraldamisega oli palju stressi, tööd tuli teha, magada sai vähe, mega lõbus oli ja teeks veel,“ lisas Karl Friedrich Lind.

Mihkel Lõugu sõnul langetati otsus aidata just Tallinna Lastehaigla Toetusfondi pika arutelu tulemusel. „Laual oli mitmeid organisatsioone, valisime endale kõige südamelähedasema ettevõtmise. Meie jäime rahule, artistid jäid rahule ja vaatajad olid sillas."

"Suurepärane kogemus, suurepärane tulemus ja kokkuvõttes suurepärane emotsioon. Teeks igal võimalusel uuesti!“ võttis Vladlen sündmuse kokku.

„Vöbinal“ astusid üles Päevakas & Kohver, Planeet, pidudesarja GRIND alustala MHKL, nix & jonny, Raigo Smith, Piidivabriku üks loojatest Paap, J0J0, Bianca residentdiskorid QRX, L2TI, Saulus & Vares, whogaux, Siimi, notitz, Yohan, Tallinna Tehnikaülikooli maskott Juulius Tipikas ning Kultuuriklubi diskorid: Birddy, 71, Kendik ja Löukii.

Tallinna Lastehaigla Toetusfond tänab kogu südamest „Vöbina“ korraldajaid, esinejaid ja toetajaid. Sellised ettevõtmised on kindlasti heaks eeskujuks teistele. Ning loomulikult suur-suur aitäh kõigile annetajatele.


Fotol vasakult: Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Kramer, Karl Friedrich Lind, Vladlen Pahv, Mihkel Lõuk.