Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Tulge osalege heategevuslikul üritusel Walkathon

ISE on rahvusvaheline kool, mis asub Tallinna Kesklinna lähedal ning kus õpib umbes 150 õpilast erinevates rahvustest. See on kool mis toetab ideed aidata teisi ning õpetab õpilastele abistava käe ulatamise tähtsust abivajajatele. Me korraldame igal aastal heategevusüritust Walkathon ning aitame aasta jooksul ka teisi organisatsioone. Näiteks oleme me sel aastal aidanud Toidupanka, Nõmme Naiste Varjupaika ja Vao Keskust.

 Üritusel tehtava annetuse suurus on iga osaleja enda otsus ning põhineb sellel, mitu ringi otsustatakse staadionil kõndida ja kui palju ollakse iga ringi eest valmis maksma. Näiteks kui otsustatakse annetada 1€ ühe ringi eest ning joostakse kaheksa ringi, annetab osaleja 8€. Iga kõnnitud ringi eest saab osaleja käepaela ning kui oma lõpptulemus on saavutatud, loetakse kokku osaleja kogutud käepaelad ning arvutatakse tema annetuse suurus. Teine võimalus on teha oma annetus otse Walkathon'i pangakontole meie veebilehel.  See võimalus on neile, kes otsustavad ise Walkathon'il mitte osaleda, kuid soovivad siiski teha oma panuse Toetusfondi aitamiseks. Samuti avaneb Walkathon'il osalejatele võimalus teha oma annetus kas sularahas või ülekandega.

 ISE kutsub kõiki, kes soovivad anda oma panuse heategevuse toetuseks, meiega ühinema 27. Mail Kalevi Keskstaadionil kell 10:00. Osaledes Walkathon'il, saad sa peale oma kogukonna aitamise ka oma sõprade või perega koos kõndides toredalt ja aktiivselt aega veeta.

 Rohkem informatsiooni ürituse kohta on teil võimalik leida Walkathon'i veebilehelt: https://walkathon2k17.wixsite.com/walkathonise