Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Üle-eestilised annetamistalgud toimuvad juba 5. korda

28. novembril toimuvad juba viiendat korda üle-eestilised Annetamistalgud.

Tallinna Lastehaigla Toetusfond kutsub sel puhul tegema annetusi keskkonnas Ma armastan aidata.

Annetamistalgute päeva jooksul lisab Swedbank Eestis kuni 40 000 eurot päeva jooksul annetuskeskkonnas kogunenud annetuste summale juurde ning see jaguneb proportsionaalselt vastavalt sellele, kui suure osa annetustest üks või teine organisatsioon kogub.
Suuname annetuskeskkonnas koguneva annetussumma Tallinna Lastehaigla kõige väiksemate patsientide toetamiseks ehk enneaegsete vastsündinute raviks.

Heade annetajate toel soovime järgmisena soetada lastehaiglale magnetresonantstomograafia ehk MRT aparaadi. MRT on kaasaegne ja üha enam kasutatav uurimismeetod, mis võimaldab tugeva magnetvälja abil saada keha erinevatest piirkondadest ja elunditest nii kahe- kui kolmemõõtmelisi kujutisi. MRT aparaat ei kasuta ioniseerivat ehk röntgenikiirgust, mis on väga tähtis just laste puhul. Uuringu protseduur ei nõua patsiendilt erilist ettevalmistust, see on valutu ja veretu ning ohutu. MRT uuringuid saab teha kõigile lastele alates vastsündinutest.

Varasemalt oleme „Ma armastan aidata“ keskkonnas kogunenud annetuste abil soetanud ehhokardiograafia aparaadi ning mobiilse täisdigitaalse röntgeniaparaadi.

Samuti toetame annetajate abiga Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonda emapiimapanga loomist. Enneaegsena või haigena sündinud lapse jaoks on rinnapiim eriti suure tähtsusega. Paraku ei ole beebil alati võimalik oma ema rinnapiima saada – kas emal ei ole veel rinnapiima tekkinud, enda haiguse tõttu ei ole emal võimalik last imetada või ema ja laps ei viibi haiglas koos. Keerulises olukorras tagab emapiimapank ebaküpsele või haigele lapsele doonorpiima ning sellega võimalikult hea ravitulemi.


Aitäh, et aitate aidata!