Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Üliõpilased kinkisid laste vaimse tervise keskusele sensoorikalaua

Ettevõtluskõrgkooli Mainor üliõpilased Kristiina Kaareste, Egle Tamlak, Alisa Dubrovski ja Irina Anišina korraldasid projektijuhtimise aine raames ülikoolis ühepäevase heategevusliku kohviku „Laste heaks,“ millega sooviti raha koguda laste vaimse tervise toetuseks. Neiud uurisid eelnevalt, milliseid vahendeid on Tallinna Lastehaigla Laste Vaimse Tervise Keskusel tarvis, mille heaks nad võiksid oma projektiga annetusi koguda.

Lastepsühhiaatria osakonna juhataja dr Kerstin Kõiva sõnul oli väikelaste osakond unistanud värvimuutvast sensoorsest LED liiva- ja veelauast, mis sobiks eriti hästi autismispektrihäirete ja arenguprobleemidega väikestele patsientidele.

Hakkajad tudengineiud võtsid asja aprilli lõpus käsile – küpsetasid ise head-paremat, avasid ülikoolis ühepäevakohviku, müüsid küpsetised maha ning kogunenud raha eest ostsid sensoorika laua, mille lastehaiglasse kohale tõid ning osakonnale üle andsid.

Oleme tublidele suure südamega neidudele selle ilusa algatuse ning kingituse eest väga tänulikud ja soovime edu ülikooliõpingute jätkamiseks! Projektijuhtimise aine praktilise töö sooritasid nad meie arvates suurepäraselt.