Tee annetus

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile või TEE ANNETUS KODULEHEL

900 7705
5 € 900 7710
10 €
900 7715
25 €

AITA SINAGI MEIL AIDATA

Helista annetustelefonile

900 7705
5 €

900 7710
10 €

900 7715
25 €

Kogusime 3567€

Suuremalt kui kunagi varem korraldasime sellel aastal Toetusfondi heategevusliku jõulumüügi. Uskusime, et käsitööesemete müümine aitab paremini kaasa rahaannetuste kogumisele. Meie üleskutsele reageerisid paljud abilised, annetades erinevat käsitööd, keraamikat, maalitud pilte, käsitsi valmistatud ehteid ja jõulukaarte, Valik sai väga rikkalik ja huvitav. Müüma asusime valitud päevadel nii Järve kui ka Ülemiste keskuses, Lastepolikliinikus ja Lastehaiglas. Ostja sai ise määrata esemele sobiliku hinna ja tasuda vastavalt oma võimalusele kas sularahas või pangakaardiga. Lisaks korraldasime samal ajal koos müügiga ka näost-näkku korjandust. Hakkajad noored abilised said kogeda, mida tähendab kõnetada võõrast inimest ja paluda talt annetust. Oli rõõmsaid hetki kuid ka pettumust ja pisut ehmatust. 

Kokkuvõttes olid inimesed heasoovlikud ja mõistvad ning annetasid - kes oma aega ja tuli appi müüma, rahaannetusi korjama; kes oma oskusi ja saatis müügi jaoks käsitööd, hoidiseid; kes annetas raha - iga abi oli ja on oluline!

Kaheksa päeva jooksul kogusime kokku 3567€ sh.

Järve keskuses 651 eurot

Kesklinna Polikliinikus 643 eurot

Lastehaiglas 586 eurot

Ülemiste keskuses 1687 eurot.

Müüa ja rahalisi annetusi aitasid koguda:

Rait ja Rain Kooser, Mihkel Muinasmaa, Janno Reilik, Marek Vister, Anna Fattakhova, Õnne Kern, Ly Rasch. 9.lend programmist Noored Kooli ja Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskuse noored.

Tehnikagümnaasiumist Karmen Lääts, Karolin Maasik 5.B klassist. Alanna Ubei-Kon, Mirtel Migur, Brigita Tuisk 6.B klassist ja huvijuht Margit Ehandi.

Jüri Gümnaasiumist Carolina Gustavson, Mia Aavik, Angelina Nester, Agneta Marie Johanson, Kennart Sander Rahuoja, Elisabeth Soonemets 5c klassist ja juhendaja Erika Piirmets.

Müügitulu kulutame onkoloogiaosakonna intensiivse vähiravi keskkonna rajamise kulude katteks: Selleks, et täna ravi saavate ja tulevikus rasket haigust põdevate ravitulemusi veelgi parandada plaanitakse rajada juurde autonoomse õhuvahetusega kaasaegseid palateid, kus  võetakse arvesse haige lapse põhiõigust - õigust mängule.

SUUR TÄNU LAHKELE ANNETAJALE!

SIIRAS KIITUS KAUBA TOOJALE!

Üheskoos on jõudsam!

Rait ja Rain Kooser, Mihkel Muinasmaa

Tehnikagümnaasiumist Karmen Lääts, Karolin Maasik 5.B klassist ja huvijuht Margit Ehandi


Jüri Gümnaasiumi meeskond